Smalsuolė 2,5 mėn. rainiukė Roksė ieško tavęs!

 (2)
„Visi skirtingi - visi lygūs!”, - toks galėtų būti šių kačiukų šūkis. Šie mažyliai išskirtiniai ir be galo skirtingi, kiekvienas šioje šeimynėlėje turi savo atsiradimo istoriją, vietą ir laiką, tačiau taip jau susiklostė, kad visi jie patekę iš gatvės į „Naminukų“ globą užaugo kartu. Mažyliams teko išmokti ne tik draugiškai dalintis, bet ir suprasti, jog giminystės ryšys dar ne viskas, draugystei visai nesvarbu nei spalva, nei akių dydis.

Rainiukė Roksė šioje šeimynėlėje - pati aktyviausia, kariuomenėje, matyt, galėtų būti karvedys, nes žaidimuose ji irgi moka visus užvesti, įkvėpti, parodyti pavyzdį ir viską „surikiuoti“ pagal save! Mažylei maždaug 2,5 mėn., ji dievina žmogaus draugiją, tiesiog jaučia malonumą siausti ir būti kartu, prisiliesk ir tuoj „užveda savo motoriuką”!

Roksė tvarkinga, smalsi, jau „nukirminuota“, švari, į „Naminukų“ globą pateko iš Jeruzalės mikrorajono, kai jai buvo vos kelios savaitės.

Ieškai žavios, padūkusios draugės su puikiu humoro jausmu? Tai Roksė! Dėl šios rainiukės skambinkite jos globėjai Indrei tel.nr. 8 678 24400 (Vilnius)!

P.S.: atsakingai apsisprendusiems šeimininkams suorganizuotume transportą ir į kitus miestus

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinas Ivaška laukia naujojo šeimininko skambučio

Ivašką į globą atsivežėme iš ten, kur jis gyveno blogomis sąlygomis. Katinas su nevaikiškai rimtomis akytėmis tiesiog kantriai laukė stebuklo.

Lukis paaiškėjo esąs visiškas naminis katinas – jam reikia naujų namų

Likimo ironija arba kaip laukinukas pasirodo esąs visiškas naminukas. Istorija Lukio tokia. Įkliuvo vaikis į gaudyklę, taip sakant, „užkibo“ dėl žuvytės kvapo. Na, įkliuvo tai įkliuvo, nors tikslas buvo kita katytė.

Padėkite katinui Voveraičiui pasveikti! (2)

Voveratis į mūsų globą pateko prieš pat Šv. Kalėdas. Jis – eilinė žmogaus neatsakingumo auka, nežinomo beširdžio ištrenkta išgyvenimui gatvėje.

Šuniukas Tutis ieško namų

Tai šuo lyg iš meksikietiško televizijos serialo nužengęs – pristatome jums Tutį!

Gyvūnų prieglaudai trūksta maisto: padėkite! (21)

„Šlapianosiukai“ kreipiasi su dideliu prašymu. Baigėsi mūsų sauso maisto atsargos ir kraikas.