Smalsuolė 2,5 mėn. rainiukė Roksė ieško tavęs!

 (2)
„Visi skirtingi - visi lygūs!”, - toks galėtų būti šių kačiukų šūkis. Šie mažyliai išskirtiniai ir be galo skirtingi, kiekvienas šioje šeimynėlėje turi savo atsiradimo istoriją, vietą ir laiką, tačiau taip jau susiklostė, kad visi jie patekę iš gatvės į „Naminukų“ globą užaugo kartu. Mažyliams teko išmokti ne tik draugiškai dalintis, bet ir suprasti, jog giminystės ryšys dar ne viskas, draugystei visai nesvarbu nei spalva, nei akių dydis.

Rainiukė Roksė šioje šeimynėlėje - pati aktyviausia, kariuomenėje, matyt, galėtų būti karvedys, nes žaidimuose ji irgi moka visus užvesti, įkvėpti, parodyti pavyzdį ir viską „surikiuoti“ pagal save! Mažylei maždaug 2,5 mėn., ji dievina žmogaus draugiją, tiesiog jaučia malonumą siausti ir būti kartu, prisiliesk ir tuoj „užveda savo motoriuką”!

Roksė tvarkinga, smalsi, jau „nukirminuota“, švari, į „Naminukų“ globą pateko iš Jeruzalės mikrorajono, kai jai buvo vos kelios savaitės.

Ieškai žavios, padūkusios draugės su puikiu humoro jausmu? Tai Roksė! Dėl šios rainiukės skambinkite jos globėjai Indrei tel.nr. 8 678 24400 (Vilnius)!

P.S.: atsakingai apsisprendusiems šeimininkams suorganizuotume transportą ir į kitus miestus

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Padėkite kačiukui Sakaliukui nugyventi prasmingą gyvenimą

Mažuliukas Sakaliukas stebuklingai išvengė valdiškų namų duonos ir dabar namučių laukia globėjos namuose.

Nuo „ūkiško" susidorojimo išgelbėti keturi kačiukai ieško namų! (1)

Keturi kačiukai buvo išgelbėti nuo „ūkiško susidorojimo“ kaime, kadangi gimė nelaukti ir niekam nereikalingi, o kaimo daržinėse peliaujančių kačių lig šiol beveik niekas nesterilizuoja, nes nuo seno įpratę, kad problemos sprendžiamos vandens kibirais arba už tvarto kasant po velėna.

Šaunus ketvertas pūkuotukų ieško namų (3)

Tokių grožių tikriausiai jau seniai nei matėt, nei regėjot. Trijų mėnesių šiaušaliukai (iš kairės) Barbė, Coliukė, vienintelis vaikinukas Ramzis ir Pepė ieško namų ir šeimininkų.

Iškentusi visas negandas – Armita ieško prieglobsčio (2)

Pamiršusi visas negandas ir patirtus skausmus, išsigydžiusi šuns dantų sužalotą kūnelį Armita šiandien guviai ir smalsiai dairosi namų.

Už informaciją apie Pavilnyje dingusį šunį siūlo solidų atlygį (9)

Liepos 14 d. apie 15 val. Pavilnyje, S. Šilingo gatvėje dingo vokiečių aviganio kalytė Aira.