Smaliukė – miniatiūrinė šunytė speige

Miniatiūrinę taksų veislės mišrūnytę kažkas išmetė į gatvę per pačius šalčius. Nieko naujo nepasakysime – tiesiog tarp mūsų gyvena zombiai ir turi praeiti turbūt tikrai nemažai laiko, kad jie išnyktų. Zombiais mes vadiname tuos, kurie žiauriai elgiasi su gyvūnais. Kai kurie žmonės juos vadina žvėrimis, bet mes nenorime įžeisti žvėrių, nes žvėrys nesielgia kaip zombiai.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Kalytė, kurią pavadinome Smaliuke, dėl juodo kaip smala kailiuko, buvo tiesiog palikta gatvėje per pačius speigus. Trumpučio kailiuko 5 mėnesių šunytei tai reiškė mirtį.

Dabar Smaliukė šiltai globojama „Beglobio“ prieglaudoje, yra saugi ir mylima.

Smaliukė – labai linksma, labai smagi, džiugi šunytė. Smaliukei labai reikai žmogaus draugijos, nes nuo žmogaus ji neatlimpa. Turi daug taksiško charakterio, visas savo emocijas išlieja lojimu.

Jeigu esate atsakingas žmogus ir norite priglausti Smaliukę savo namuose, galite skambinti tel. 8 684 74 049, 8 652 25 229 arba rašyti el. paštu:info@beglobis.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.