Smailas - drąsuolis optimistas

 (7)
Kartais taip būna. Išeini į parduotuvę pieno, o grįžti ne tik be pieno, bet ir su tuo, ko visiškai nereikėjo. O viskas prasidėjo kasdieniškai – nuo noro kažko įsigyti vakarienei. Bet į parduotuvę užeiti taip ir neteko. Prie parduotuvės laiptų su visais įeinančiais ir išeinančiais pirkėjais sveikinosi gražuolis lūšinis katinas.

Nieko šis katinukas nebijojo, drąsiai iškėlęs uodegą ėjo prie kiekvieno, sveikinosi, glaustėsi. Daugiausiai niekas į drąsuolį nekreipė dėmesio, bet atsirado ir tokių, kurie šiam meilūnui taikėsi spirti. Ką padarysi, yra ir labiau gyvenimo nuskriaustų nei šis mažylis, tokių, kurie dega neapykanta visiems esantiems aplinkui ir šiame gyvenime sugeba tik mojuoti rankomis ir kojomis prieš silpnesnius.

O katinui Smailui, kaip jį vėliau pavadinome, viskas buvo dzin, nes žmogus jam visiškai nebaisus, matyti, kad nebuvo nuo žmogaus nukentėjęs, todėl iš jo sklido ir pasitikėjimas pasauliu begalinis, ir tikėjimas, kad žemėje klesti tik gėris. Vaikščiojo jis nuo vieno žmogaus prie kito, kėlė galvytę, sveikinosi, kai pavargo su visais sveikintis, atsitūpė ant parduotuvės laiptų.

Na, ir ką su tavim Smailai, daryt? Namie tokių kaip tu padarų tiek, kad jau viršyti visi limitai. Bet likti čia irgi negali, nes šalia - judriausia gatvė. Beje, vienas žmogus papasakojo, kad katinėlis buvo kitoje gatvės pusėje. Tai reiškia, kad jau perbėgo judria gatve į kitą pusę, o kaip pasiseks parbėgti atgal, jei sugalvos? Gal pasiseks, o gal ir ne...

Na, ne, negali tu čia likti. Per daug pavojinga tokiam drąsuoliui. Nieko neliko kaip tik vėlų vakarą keliauti į prieglaudą, ieškotis laikinos globos. Prieglauda - ne pyragai. Tai narvas, kuris labai nepatiko Smailui. Tačiau čia bent jau saugu.

Taigi, drąsuolis optimistas Smailas - apie 1 metukų amžiaus labai ieško namų (gal jis pats jų ir išėjo ieškoti?). Smailas drąsus, socialus, smalsus, geras ir draugiškas, tačiau toks truputį nepriklausomas.

Jei norite šiam gražuoliui suteikti namus, skambinkite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.