Skubu: dešimt gyvybių kabo ant plauko!

 (20)
Skubiai ieškomi namai ar bent laikina globa net dešimčiai šunelių. Dauguma jų – Vidurinės Azijos aviganio mišrūnai. Ferma, kurioje jie gyvena, jau parduota, naujasis savininkas daug laiko nebeduoda. Jei kas galite suteikti globą ar namus nors vienam iš jų, skambinkite tel.nr. 8 624 41 922. Padėsime pasiimti, pervežti ir padovanoti.
1

Kai kurie šunys kiek nedrąsūs, matyt mažai kas su jais bendravo, tačiau adekvatūs, pakalbinti elgiasi draugiškai. Globėjus tikrai pakonsultuosime, patarsime. Deja, kai kurių šunelių nepavyko nufotografuoti, pamatę tiek daug nepažįstamų žmonių, jie taip ir nedrįso pasirodyti. Taigi jei norite daugiau informacijos apie lytis, charakterius ir pan., skambinkite, klauskite.

Pradžia: Kuršėnuose, Šiaulių r., mirė fermos šeimininkas ir niekam nereikalingais liko beveik 20 šunelių (pora kolių, keli vokiečių aviganio mišrūnai ir net 15 aziatų mišrūnų). Visi šunys ten gyvena voljeruose po 3-4. Pamaitinti, nesublogę, tačiau vieniši. O dabar dar ir skaičiuojantys paskutines savo dienas... Tik dirbdami kartu mes galime kažką pakeisti!

Dalį šunelių perėmė VšĮ „Gyvybės stotelė“, tačiau prieglaudą užklupo tikrai labai didelės bėdos, kol kas tenka veiklą stabdyti, tad visiškai nėra jokių galimybių priimti naujus gyvūnus. Jeigu galite laikinai ar visam laikui priglausti bent vieną šunelį ir taip išgelbėti jį nuo mirtino dūrio, susisiekite nurodytu telefonu kuo skubiau! Pasistenkime dėl jų bendromis jėgomis, neleiskime jiems numirti tik dėl to, kad mirė jų buvęs šeimininkas. Yra galimybė šunelius atvežti į Šiaulius, Panevėžį, Pakruojį ir aplink. Dėl transporto į kitus miestus ir daugiau informacijos apie šunelius, teiraukitės telefonu.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pašėlusiam ketvertukui reikia draugiškų šeimininkų

Kartais gimsta nepaklusnūs drąsiaširdžiai ir nieko nepadarysi! Šeškinėje, po balkonu, laukinė katytė atsivedė keturis neklaužadas, kuriuos nuo vaikystės jaukino kiemo vaikų rankos.

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.