Skaidiškių Ryžikas šaukiasi pagalbos

 (3)
Buvo kadaise gražus naminis katinas tas Skaidiškių Ryžas. Bet vieną dieną ar vieną akimirką, kas dabar pasakys, atsidūrė gatvėje. Taip jis ir gyveno, kasdien pakalbinamas, paglostomas, pašeriamas neabejingų moteryčių. Gyveno, gyveno ir taip – kokius penkis metelius.
© Autoriaus nuotr.

Gerai, kol neserga, tai valgyti paduoda, žiemą dėžutę šiltą pastato ir galima „stumti“ dieneles. Prieš savaitę ar daugiau moterys pamatė, kad Ryžas nebevalgo, yra vangus, sulysęs, burnytė pajuodusi, liežuviukas iškištas. Na, negerai, kad savaitę nebuvo kreiptasi pagalbos į veterinarijos gydytojus, bet ir priekaištauti negali – vargšai žmonės, kurie galą su galu vos besuduria, rūpinasi dar ir beglobiais žmonių padarytais gyvūnais.

Vakar sulaukėme pagalbos prašymo padėti Ryžikui. Ryžikas buvo nuvežtas į kliniką. Nuotraukos Jums pasakys beveik viską apie jo būklę. Tik pridursiu, kad padaryti kraujo tyrimai rodo inkstų nepakankamumų, uždegimą. Taip pat diagnozuotas labai stiprus burnytės uždegimas, sugedę ir tie vos keli likę dantukai. Sloga. Bet valgyti konservus jis neatsisakė, tuo labai džiaugiamės ir toliau bandome „statyti“ vargšą gyvūniuką „ant kojų“. Padėkite mums jei galite!

Gydymo suma tikrai sieks 200 eurų, galinčius prisidėti prie Ryžiko gydymo labai prašome apsilankyti mūsų feisbuko paskyroje, kur rasite vargšo katino istoriją, nuotraukas, gydymo eigą ir sąskaitą paramai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.