Silveris - per klaidą atsidūręs gatvėje, ieško namų!

 (10)
Silveris - jau ne pirmas „Naminukų“ globotinis atkeliaujantis iš S. Nėries gatvės, kur vienas prie kito stovi nauji namai, ir, kaip bebūtų keista, aplinkui liūdėdami vaikšto pamesti (o gal išmesti) katinėliai.

Mergina, šerianti tuos katinėlius, ilgą laiką negalėjo suprasti, ar Silveris išmestas, ar į lauką išleidžiamas kažkieno katinas, nes iš vienos pusės jis pernelyg jaukus ir patiklus, kad būtų gimęs lauke, bet į šeryklėlę prisistatydavo kiekvieną vakarą, buvo baisiai susivėlęs ir nusidraskęs ausytes. Mergina nusprendė uždėti Silveriui antkaklį su pakabuku ir savo telefono numeriu, kad jei jis turi šeimininkus, jie paskambintų jai ir duotų žinoti apie savo egzistavimą.

Praėjo pusė metų, Silveris ir vaikščiojo su tuo pakaklėj kabančiu telefono numeriu. Niekas nepaskambino. Niekam jis neparūpo.

Dabar Silveris glaudžiasi „Naminukų“ globoje. Jis - didingas, labai gražus, jau kastruotas, maždaug  5 metų katinas. Pilkas, ilgaplaukis, egzotiškas, toks, kurį išvydus gatvėje pasidaro keista - ką jis čia veikia? Ir jis gerietis, labai mėgstantis žmogų ir jo dėmesį. Tvarkingai naudojasi kraiko dėžute.

Toks katinas tiesiog privalo turėti namus... Jei galite Silveriui juos padovanoti, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius), (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

P.S.: atsakingai apsisprendusiems transportas organizuojamas ir į kitus miestus

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.