Šiagis: padėkite pasveikti, katinėlis stacionare

 (6)
Pažįstame mes tokį Šiagį iš Druskio g. Prieš metus jis, vargšiukas, turėjo abscesą ant kojos , teko jį talpinti į stacionarą, gydyti. Prieš savaitę į mus kreipės Druskio g. kačių maitintojos ir pranešė, kad vėl bėdos su Šiagiu.
Šiagis

Katinėlis grįžo su didžiule žaizda ant galvos, labai sulysęs, suvargęs. Moterytės pačios gydė žaizdą antibiotiko milteliais, ši užsitraukė, bet gyvūnui negerėjo, priešingai, jis nustojo valgyti, pradėjo slėptis, vos paeiti. Pasirodo, žaizda „užsitraukė“ tik paviršiuje, o viduje kaupėsi pūliai, nuodijo visą organizmą, kėlė kūno temperatūrą, uždegimas keliavo į gilesnius audinius.

Jis tuoj buvo „supakuotas“ ir pristatytas į gydyklos stacionarą. Ten padaryta tikra operacija – prapjauta galva, ištraukti pūliai, palikta skylė jiems išbėgti. Kadangi katinas labai išseko, dehidratavo, pastatyta ir lašelinė. Šiagis gauna vaistų, pagaliau pradėjo valgyti. Pusantros savaitėlės stacionare, tada reabilituotas į laikiną globą.

Savaitėlei stacionare ir gydymui labai reikalinga visų Jūsų parama. Nebeišsimokame gydykloms. Šiagis laukti negalėjo, kol mes surasime lėšų jo gydymui. Vėl į skolą.

Tikimės „tilpti“ į 300 lt.

Šiagis – nuostabus katinas, mielas, gražus juodis, kuriam labai reikia dėmesio. Žinoma, jam geriau būtų gyventi namuose, o ne gatvėje, bet kol nėra ilgalaikės globos iki padovanojimo, katinėlis gyvena lauke, kur kasdien gauna pavalgyti, turi guoliuką. Šiagis kastruotas. Panašu, kad gauna į kailį nuo kitų katinų, dėl ko periodiškai formuojasi abscesai. Vargšiukas Šiagis. Padėkime jam pasveikti. Labai ačiū už pagalbą.

Susisiekti: info@rainiukas.lt, 868973782, 861558898 (VšĮ „Rainiukas“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.

Neįtikėtiną istoriją išgyvenusi maža katytė Java ieško namų! (1)

Žiūrėdami į ją, turbūt sunkiai patikėsite, kad neseniai jai teko patirti filmų verto siužeto sukrėtimą ir tik per plauką katytė likti gyvai.