Serena – gražioji pūkuotukė

 (6)
Serena, kaip ir dauguma mūsų gelbėjamų gyvūnų, perimta iš sanitarinės tarnybos. Kažkada ši gražuolė turėjo namus, tačiau... Vieną dieną kaip kokia šiukšlė atsidūrė ten, kur nei vienas gyvūnas neturėtų būti.

Mažylė nepaprastai meili ir miela, labai sociali ir tvarkinga. Serena, žinoma, nesupranta kodėl keliauja iš narvo į narvą, kodėl uždaroma, kodėl ribojama jos laisvė vaikščioti, ji tik su didžiule viltimi pasitinka kiekvieną, murkia ir trokšta švelnumo.

Be savo mielo ir murklaus charakterio, Serena dar ir labai graži, nes yra savininkė šokoladinio pūkuoto kailiuko, didelių baltų ūsų, spindinčių žalsvų akių. Serenos burnytė lyg ir būtų klasikinio nuspalvinimo, tačiau čia gamta truputį pajuokavo ir vieną smakriuko pusę nudažė juodai. O kaip nuostabiai atrodo tas siauras baltas keliukas bėgantis link ausyčių!

Serena yra apie 6 mėn.amžiaus, kaip jau ir minėjome, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Kas susižavėjote šia gražuole ir norite jai suteikti saugius ir jaukius namus, galite skambinti tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.