Rytų veislės katė sužeista ir nusilpusi: skubiai reikia paramos ir globos!

 (12)
Gavome pagalbos prašymą, į kurį negalėjome neatsiliepti, nors globos namai perpildyti ligoniukų ir kačiukų, kurie vis dar laukia stebuklingų savo namų ir meilės...
Rytų veislės ligoniukė

Mums rašo: „Vakar restorane pamačiau keistą vaizdą. Juoda daili katė, panaši į sfinksą, tupėjo vieną ant pievutės, kol aplinkiniai žmonės vakarieniavo. Pamaniau, kad katė labai gerai dresiruota ir nebėga, kol ji neatsistojo. Tiksliau, kol nepabandė atsistoti. Tada pastebėjau, kad tai matyt ne šiaip liesųjų kačių giminei priklausanti katė, o tokia priverstinai tapusi. Negana to, viena galinė koja tiesiog tabalavo ore, o dešinė akis įdubusi, aptraukta ir galbūt jau nebefunkcionuojanti.

Nuskubėjau pas restorano darbuotojus ir užklausiau, ar pievoje besikankinanti katė yra kieno nors. Moteriškės nepasimetė ir pabijojusios (kaip jos matyt susidarė įspūdį) nepatenkintos klientės greitakalbė išdėstė, jog katinas tuojau pat bus išvarytas! Patikslinusi savo ketinimus, gavau rankšluostį ir mėsos gabalą ir ėjau prijaukinti „nabago“. Nieko jaukinti nereikėjo, nes katė buvo visiškai išsekusi. Man net baisu buvo ją paimti. Judesiai lėti ir tai tik tuo metu, kai pajudinu sužeistą koją.

Reziumė: katę parsitempiau namo. Abejoju, ar mato viena akimi (dėjau kompresus, valiau ramunėlių kompresais pūlius… Gal vilties dar kažkiek ir yra…), galinė koja nelabai juda (įtariu, kad uždegimas). Paguldžiau virtuvėje į vaisių dėžę. Auginu nepiktybišką, bet hiperaktyvų šunį, kuris tikrai šiuo metu nėra tinkama draugija išsekusiam katinui. Be to, neturiu namie durų, tad įėjimą į virtuvę apsistačiau kuprinėmis, kad katė nejaustų streso dėl šuns. Penktadienį išvažiuoju… Negaliu, nuoširdžiai negaliu jos laikyti. Tai tiesiog neįmanoma net ir labiausiai norint… Be to, katei labai reikia veterinaro: gal dar akytę ar kojytę pavyks išsaugoti.

Katės meilumas neišpasakytas: griūdama lipo iš dėžės ir lygiai taip pat griuvinėdama ėjo glaustytis apie kojas, kol ruošiau ramunėlių nuovirą. Murkia, nesipriešina niekam. Verčia pilvuką pakasinėjimui.

Regis, nesterilizuota. Atrodo jauna. Sakyčiau, iki metų. Bet gal toks įspūdis dėl liesumo. Pasiskaitinėjau internete, labai tikėtina, kad ji gali būti veislinė-juodoji rytų katė.

Palaikiau per naktį, bet tai viskas. Nors aš norėčiau palaikyti, padėti, bet gyvenu ne viena ir pasakyta, kad „deadline'as šiandien. Nežinau, ką daryti. Būkit geri, padėkit.
Prisegu nuotraukų, nes tikrai nebežinau, ką daryti“.

Mes žinojome, ką daryti. Katė patalpinta į veterinarijos kliniką. Katytei buvo atliktas rentgenas, nustatytas skeveldrinis lūžis, trauma jau sena. Operacija - 600 Litų, procedūros, stacionaras, nekalbant apie paprasčiausią išlaikymą - dar tiek pat... Taip, mes žinome, ką daryti, tik nežinome, kaip sumokėti už visa tai...

Visų gerų žmonių prašome prisidėti prie katytės gydymo. Jai pasveikus, ieškosime namų.

Susisiekti: tel.nr. 868973782, 861558898, info@rainiukas.lt, VšĮ „Rainiukas“

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.