Rokis - didelis ir juodas

 (4)
Rokis panašus į stipruolį meškiną. Kažkuo jo snukutis primena grizlio išraišką. Rokis turi didelę masyvią galvą, plačią juodą nosį, galingus skruostus. Šis katinas įspūdingas – stambus, juodu žvilgančiu kailiu, galingomis letenomis.

Nekreipiant dėmesio į didelę, masyvią kūno sandarą, primenančią meškiną, Rokio charakteris panašus į švelniausio kiškučio. Rokis - visiškas pacifistas. Didelis, bet santūrus, meilus žmogui, nepažįstamoje aplinkoje drovokas. Pamirštant apie rūščią Rokio išvaizdos, šis katinas sieloje gerietis ir meilūnas. Todėl iš tikrųjų matant šį katiną gyvai ir žinant jo būdą darosi net juokinga, kaip rūsti išvaizda gali būti tokia apgaulinga.

Kažkada Rokiui buvo sulaužyta priekinė kojytė, kaulas sugijo savaime, tačiau dabar jis truputį raišuoja ir kartais pakelia letenėlę. Tai ne tragedija. Rokis gali taip gyventi, tačiau jeigu atsirastų žmogus, kuris Rokį priglaustų, jo kojytę operuotumėme organizacijos lėšomis. Dabar to padaryti negalime, nes po operacijos Rokis negali grįžti į prieglaudą, jis turėtų sveikti saugioje namų aplinkoje.

Rokis kastruotas, kraiko dėžute jis naudojasi tvarkingai. Šiuo metu Rokis gyvena prieglaudos narve ir kantriai laukia to, kuris atkreips į jį dėmesį ir suteiks jam saugius namus.

Todėl, jei jūs susižavėjote Rokiu ir panorote jį priglausti, skambinkite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Rokio kojytės operacija jums nei kiek nekainuotų. Reikėtų tik jūsų meilės, supratimo ir jaukių namų. Už visa tai Rokis jus myli iš anksto.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.