Ramūnėlis: kiek trunka padovanoto gyvūno laimingas gyvenimas?

 (15)
Ramūnėlis 2013 m. gale gelbėtas iš Gerosios Vilties gatvės, išgydytas, po būtinų procedūrų rūpestingoje laikinoje globoje pagaliau 2014 m. pavasarį sulaukęs namų. Džiaugėmės tokia katinėlio sėkme.
Ramūnėlis

Deja, kol kiti gelbėja į nelaimę patekusius gyvūnus, mes gelbėjame buvusius mūsų globotinius. Gavę pranešimą apie jau kažkurį laiką prie mokyklos Konarskio g. egzistuojantį katinėlį, labai panašų į mūsų buvusį globotinį, iš karto reagavome – skyrėme laiko, kad išsiaiškintume, ar tai tikrai jis, bandėme surasti šeimininkę, visais įmanomais būdais susisiekti ir pagaliau važiavome vertinti situacijos.

Ką gi, liūdna pripažinti, bet tai jis – mūsų globotinis Ramūnėlis. Palikti negalėjome. Patys bandydami tikėti, kad tai klaida, ieškojome šeimininkės – buvusiais ir esamais telefono numeriais, adresais, SMS, „Facebook“... Deja, peršasi išvada, kad katinas sąmoningai padarytas benamiu, tad belieka tik viešinti.

Liūdna Ramūnėlio istorija tapo dar liūdnesnė, kai pagaliau pavyko susisiekti su jo „šeimininke“. Ji patvirtino, kad katukas iškrito per langą, ir ji jo neieškojo, nes mano, kad jis visai laukinis. Taip pat ji patvirtino, kad „imti seną katiną buvo klaida“ ir jo nebenori.

Gyvūnas nėra daiktas, jis turi širdį, jis jaučia meilę ir baimę, jis puikiai supranta išdavystės skausmą. Jam reikia namų, tų tikrųjų, be apgaulės ir abejingumo, kad jis vėl patikėtų žmogumi.

Daugiau informacijos – tel. 8 608 82128, el. p. info@mazojiliza.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.