Purkis – kai nesiseka kelis kartus iš eilės

 (1)
Purkis paimtas iš labai blogų sąlygų kartu su dar daugybe katinukų, kuriems buvo leidžiama daugintis iki tol, kol didžiuliu gyvūnų kiekiu ir netvarka pradėjo skųstis kaimynai. Nuo žmonių neatsakingumo ir netvarkos, žinoma, pirmiausiai nukenčia niekuo dėti gyvūnai, kurie neturi jokios pasirinkimo laisvės.
© DELFI skaitytojo nuotr.

21 katinas atsidūrė benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje. Didesnei pusei padėjome, vienus priglaudėme „Beglobio“ prieglaudoje, kitus – laikinoje globoje, tačiau kiti vis dar ten ir laukia savo išsigelbėjimo.

Purkis buvo tarp visų nelaimėlių, kuriuos priglaudėme. Jo dvi sesutės jau surado namučius, o Purkis vis buvo globojamas laikinoje globoje. Kelis kartus katinukas sirgo, o kai pagaliau pasveiko buvo paskiepytas ir rimtai susiruošė ieškotis pastovių namų, atsitiko nelaimė – Purkis susilaužė dubens kaulą.

Kai nesiseka, tai nesiseka lygioje vietoje. Purkis – aktyvus, žaismingas, be galo draugiškas mažylis greičiausiai nepatogiai nukrito nuo aukštos palangės. Globėja pasakoja, kad Purkis žaidė, šokinėjo ir staiga pradėjo labai verkti, šliaužti pilvuku. Nuvežus į veterinarijos kliniką ir atlikus rentgeną paaiškėjo, kad Purkis susilaužė dubens kaulą. Neišvengiama operacija ir pooperacinis gydymas.

Šiuo metu Purkis veterinarijos klinikoje, jo operacijai ir priežiūrai stacionare reikalingos lėšos.

Purkiui galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Purkio operacijai“. Paaukoti galite ir gyvenantys užsienyje, per Pay Pal sistemą.

Apie Purkį galite pasiteirauti tel. 865244093 (Vilnius). Rekvizitus rasite „Beglobio“ svetainėje.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.