Pulkas amsinčių gražuolių ieško namų

 (1)
Šiandien pristatysime ne vieną, o keletą šunelių. Deja, visi jie yra sanitarinėje tarnyboje, kur gyvūnai vadinami ne vardais, bet numeriukais. Atrodytų, kaip kalėjime. Visų jų vienintelis noras – būti pastebėtiems, iškeliauti į naujus namus, turėti mylinčius šeimininkus ir jaukią bei saugią užuovėja nuo visų negandų.
Šunelis

Reg. Nr. 377, mišrūnas, patinas, amžius – 10 m., rastas Prūdiškėse, sveria 35 kg. Labai norėtume, kad atsilieptų tikrieji šeimininkai, bet jeigu tam įvykti nelemta, laukiame gerų žmonių, kuriems gyvūno amžius nesvarbu, kurie pasiruošę šį dičkį priimti į savo namus ir puikiai juo pasirūpinti iki pat jo gyvenimo saulėlydžio.

Reg. Nr. 381, mišrūnė, patelė, amžius – 3 m., rasta Rinktinės gatvėje, sveria 16 kg. Nedidukė, pasipuošusi šviesių, pastelinių spalvų kailinukais.

Reg. Nr. 398, mišrūnė, patelė, amžius – 4 m., iš Maciuliškių g., sveria 32 kg. Kviečiame atsiliepti tuos, kurie turi namuose voljerą arba aptvertą teritoriją. Ši daili šunelė turėdama šiltą kailiuką kuo puikiausiai gali žiemoti voljere.

Reg. Nr. 402, mišrūnė, patelė, amžius – 1 m., rasta Mindaugo g., sveria 20 kg. Keista, kad iki šiol ilgaausės šeimininkai neatsiliepė. Negi nemylima ir nereikalinga buvo? Ilgaausė – labai daili kalytė, tokia mini vilkšunė. Kompaktiška ir laiba it stirna. Žvitri, meili, nori dėmesio, smalsi, judri. Todėl ir šeimininkų jai ieškome tokių, kurie nepatingėtų užsiimti su jaunu šuneliu, turėtų kantrybės ir laiko dresuoti ar mokyti komandų.

Reg. Nr. 419 mišrūnė, patelė, amžius – 1 m., rasta S. Stanevičiaus g., sveria 18 kg. Daugiau neaugs. Jauki, miela, kompaktiška. Jeigu ieškote ištikimos draugės, ši kaip tik Jums. Gyvenimui prie būdos netinkama.

Reg. Nr. 424 mišrūnė, patelė, amžius – 1,5 m., rasta Minsko pl., sveria 15 kg. Tik pažiūrėkite į ją! Sumažinta vilkuko kopija. Kas svajojate apie vilką namuose, bet neturite jam vietos, priimkite šią besišypsančią gražuolę. Ji daugiau neaugs, o ir vietos namuose taip pat daug neužims.

Reg. Nr. 430, mišrūnė, patelė, amžius – 15 m., iš Kalvarijų g., sveria 13 kg. Ši senjora – mažutė, kompaktiška (beveik į rankinę galima įsidėti), šiek tiek už katiną didesnė. Ieškome tokių žmonių, kurie gerbia senatvę ir nori suteikti saugų kampelį savo namuose ir širdyje šiai amsiukei.

Reg. Nr. 433, mišrūnas, patinas, amžius – 6 m., sveria 9 kg. Šunelis gyvena tyloje, nieko negirdi, todėl norėtume, kad jį pastebėtų atsakingi žmonės, kuriems tokia šunelio negalia tikrai nebus svarbi.

Jeigu norite ir galite suteikti namus kuriam nors iš šių amsiukų, atvykite susipažinti, o namo išvažiuoti jau galėsite su draugu.

Gyvūnai šiuo metu – „Grindoje“: L.Giros 131 (Vilnius), tel. (8-5) 273 61 88, 8 652 57 707, gyvunai@grinda.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.