Pūkuoti mažyliai ieško namų

 (4)
Penki kačiukai ieško gerų žmonių, kurie priglaustų juos savo namuose. Kol kas jie dar jaukiai glaudžiasi prie savo mamos, bet jau smalsiai tyrinėja pasaulį - prieš savaitę nedrąsiai žengę pirmuosius žingsnius už dėžutės, kurioje yra laikinai įsikūrę, ribų, dabar jie gali būti sutikti po stalu, už šaldytuvo ar prie lauko durų.

Šiandien šie kačiukai ieško rūpestingų žmonių, kurie priglaustų juos savo namuose. Tai, kad nėra kilmingi, jie su kaupu kompensuos meilumu, žaismingumu ir padėka už suteiktus namus.

Kačiukai yra vilniečiai, kol kas gyvenantys Pilaitėje. Jei norėtumėte plačiau pasidomėti ar su jais susipažinti – rašykite el. p. kaciukams@yahoo.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Žavingas mažaūgių trejetukas ieško namų! (3)

Susipažinkite su pačia žaviausia mažylių trijule – šviesiaplauke Dore, juodaplaukė garbanota Magi ir trumpaplaukiu juodu Jagu!

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (3)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.