Pūkuoti mažyliai ieško namų

 (4)
Penki kačiukai ieško gerų žmonių, kurie priglaustų juos savo namuose. Kol kas jie dar jaukiai glaudžiasi prie savo mamos, bet jau smalsiai tyrinėja pasaulį - prieš savaitę nedrąsiai žengę pirmuosius žingsnius už dėžutės, kurioje yra laikinai įsikūrę, ribų, dabar jie gali būti sutikti po stalu, už šaldytuvo ar prie lauko durų.

Šiandien šie kačiukai ieško rūpestingų žmonių, kurie priglaustų juos savo namuose. Tai, kad nėra kilmingi, jie su kaupu kompensuos meilumu, žaismingumu ir padėka už suteiktus namus.

Kačiukai yra vilniečiai, kol kas gyvenantys Pilaitėje. Jei norėtumėte plačiau pasidomėti ar su jais susipažinti – rašykite el. p. kaciukams@yahoo.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.