Pūkuoti mažyliai ieško namų

 (4)
Penki kačiukai ieško gerų žmonių, kurie priglaustų juos savo namuose. Kol kas jie dar jaukiai glaudžiasi prie savo mamos, bet jau smalsiai tyrinėja pasaulį - prieš savaitę nedrąsiai žengę pirmuosius žingsnius už dėžutės, kurioje yra laikinai įsikūrę, ribų, dabar jie gali būti sutikti po stalu, už šaldytuvo ar prie lauko durų.

Šiandien šie kačiukai ieško rūpestingų žmonių, kurie priglaustų juos savo namuose. Tai, kad nėra kilmingi, jie su kaupu kompensuos meilumu, žaismingumu ir padėka už suteiktus namus.

Kačiukai yra vilniečiai, kol kas gyvenantys Pilaitėje. Jei norėtumėte plačiau pasidomėti ar su jais susipažinti – rašykite el. p. kaciukams@yahoo.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (6)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.

Katytė Kalvė: reikia pagalbos ir namų (2)

Kalvarijų g. Vilniuje garsėja ne tik turgumi ar žmonių būdo įvairove. Čia dar begalybė kačių, kurios vienareikšmiškai priskiriamos beglobių klasei. Mat dauguma (nesakau, kad visi) nuosavų namų savininkai turi „kačių“ ir jas išleidžia palakstyti. Ne, ne augintinių ar mylimų sterilizuotų, gydomų, prižiūrimų šeimos gyvūnų, o tiesiog, „kačių“ – kaip kokių belyčių nuolat kovojančių už išgyvenimą subjektų.

Žavingai kačiukų trijulei reikalingi šeimininkai

Sulaukėme pagalbos prašymo iš sodų apie tai, kad lauko katytė atsivedė tris kačiukus. Iš pradžių jais rūpinosi moteris, kuriai vėliau teko išvykti ir trijulės globą perėmė „Naminukų“ savanorė Jovita.