Pipiriukas – išdykęs kačiukas

 (1)
Aš esu kačiukas. Aš dar jaunas. Man kokie 4-6 mėnesiai. Aš šiuo metu augu su savo dvyne sese pas globėją, bet labai norėčiau rasti tokius žmones, kurie pamiltų mane ir turėtų kantrybės, nes aš dar truputį nepasitikiu žmonėmis.
Pipiriukas

Nesu aš labai baikštus, bet man tiesiog nepatinka būti ant rankų. Aš mieliau dūkstu su savo sese ar su globėjos katinu. Bet aš dar labai mažas, tai jeigu jūs mane labai labai mylėsite, tai laikui bėgant aš jus irgi pamilsiu ir nustosiu jūsų bijoti.

Aš esu geras kačiukas, tvarkingai vaikštau į tualetą. Mėgstu pavalgyti, todėl su mano maitinimu bėdų nebus. Man tinka ir sausas maistas, ir konservai, ir virta vištiena, ir virtas trynys ir dar daug daug kas, svarbu, kad būtų pavalgyti. Tapetų nedraskau, nagučius galandu į draskyklę.

Globėja sako, kad aš esu labai išdykęs, žaismingas, bet juk toks ir turi būti sveikas, mažas, jaunas kačiukas. Nesu įkyrus, randu kuo užsiimti pats, pradedu miauksėti tik tada, kai išalkstu. Tik primenu, kad neužmirštų manęs pamaitinti.

Labai mėgstu žolytę, todėl globėja jos man dažnai parneša iš lauko. O sakė, kai nebus lauke, tai tada sodins ant palangės kažkokiam vazone. Kartais, kai nebūna žolytės, aš bandau lįsti ir prie gėlių, bet tada globėja labai pyksta ir moko mane, kad gėlių valgyti negalima. Bet aš dar labai jaunas, tai manau, kad dar daug ko išmoksiu. Reikia tik laiko ir kantrybės.

Globėja sako, kad mane dovanos tik tiems žmonėms, kurie sutiks mane kastruoti. Aš nežinau ką tai reiškia, bet globėja sako, kas su sutartimi, kurią jūs pasirašysit mane imdami, jums bus 50 proc. nuolaida operacijai. Gal jūs kantrus žmogus? O gal jūsų namuose trūksta judesio ir žaidimų? Aš tikrai galiu jums pakelti nuotaiką. Pabandom?

Atvažiuokit, susipažinkime gyvai. Aš daug gražesnis, nei atrodau nuotraukose. Beje, turiu ypatingą uodegytę. Tokią uodegytę turi labai mažai katinų. Paskambinkite mano globėjai, ji dar daug apie mane jums papasakos. Susisiekti – tel.nr. 863446692

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.