Pilaitės beglobių kačiukų tragedija

 (6)
Nesvarbu, kiek metų dirbi su gyvūnų gelbėjimo istorijomis, tas laikas, kai ramiai pradedi žiūrėti į nelaimes, mirtis ar sunkius atvejus, vis tiek neateina. Kaskart tai sukrečia vėl ir vėl, kaskart toks pat jaudulys, neviltis ir pastangos kažką ištaisyti. Kai „Naminukai“ sulaukė Pilaitės kačiukų tragiškos istorijos (iš Įsrūties g. 12), žinojimas, kad neturime jiems vietų, buvo kaip niekad skaudus, ir neapleido mintis žūtbūt jiems rasti pagalbą.
© Skaitytojo nuotr.

Štai ištrauka iš merginos laiškelio, kuri pastebėjo šią baisią bėdą: „Apleisti kačiukai, kurių akių būklė baisi, iš keturių kačiukų tik du, regis, sveiki. Kaip įtariu, jie - skirtingų vadų ir paskutiniosios vados juodam jaunėliui labai prastai - vienos akytės jau nėra, tik atvira duobė, o kita akis pūliais patvinus ir, baisiausia, yra jo kailiuko nuplikimai, tad įtariu „grybelį“. Kito pilkučio akytės irgi pažeistos (jo nepavyko nufotografuoti - slėpės). Na, jei tai dar nebaisu ir normalu, tai šalia rasta jų brolio galvos kaukolė, (pilko) kailio gabaliukas sukrėtė iki širdies gelmių. Ir jų laukia toks pats žiaurus likimas, nesvarbu, kad yra šeriami iš tų pačių balkonų, po kuriais gyvena... Matyt, žmonės arba akli, arba visiški tamsuoliai ir tiki gamtos atranka - jog išlieka tik stipriausi. Akivaizdu, jog silpniausių ir ligočiausių mažylių laukia nebegyvo broliuko likimas...“.

Viešinome globos pagalbos prašymą, tačiau maži, beveik merdintys kačiukai nebegalėjo laukti to, kas galbūt artimiausiu metu ir neatsilieps, todėl nebeliko kitos išeities, kaip prašyti veterinarinės klinikos pagalbos ir talpinti du sergančius mažylius į stacionarą.

Apsiimdami šį sunkų atvejį, žinome, kad be Jūsų pagalbos mums būtų labai sunku, todėl prašome visapusiško palaikymo, nes šie mažyliai tiesiog privalo pasveikti ir surasti savo namus! Sunkaus gyvenimo pradžia ir ligos jau dabar paliko negrįžtamus pėdsakus jų mažuose snukučiuose, tačiau kačiukas, neturintis tobulai apvalių akyčių kaip sagučių, irgi gali būti toks pat geras, mielas šeimos draugas ir paslapčių patikėtinis!

Galėdami prisidėti prie kačiukų gydymo ir stacionaro, paaukoti galite į „Naminukų“ sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodydami „Pilaitės kačiukams“. Taip pat ieškome šiems dviems kačiukams laikinos globos, kur jie galėtų šiltai ir saugiai sulaukti tikrų šeimininkų.

Jei tik galite priglausti laikinai bent vieną iš jų, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius). Jei turite galimybę priglausti tik visiškai išgydytą, taip pat skambinkite.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Dėkoja už pagalbą katytei Armitai, bet dabar jai reikia namų

Šiandieną norime padėkoti už tai, kad mes buvome išgirsti, už tai, kad Jūs nelikote abejingi, už tai, kad pagelbėjote rainytei Armitai. Džiugu, kad galėsime ją gydyti negalvodami apie skolas. Visada žinojome, kad surėmus pečius darbus nudirbti gerokai lengviau ir paprasčiau.

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.