Penkios pačios gražiausios ir draugiškiausios Vaivorykštės: dovanojame ir ieškome globos!

 (3)
Senelių pora prieš metus priglaudė du kačiukus – patelę ir patinėlį. Žinojome apie šią mažytę šeimą ir pasiūlėme atėjus laikui gyvūnus sterilizuoti. Deja, senelių skambučio sulaukėme tik tada, kai katytė atsivedė kačiukų...
Geltona

Moralai, pykčiai ir pamokymai jau nebepadės. Žmonės geri ir nuoširdūs, gyvena nuosavam mažyčiame namelyje, myli gyvūnus, gaila, ne ką nusimano apie per greit subręstančias katytes.

Šiandien turime net penkias Vaivorykštes - gražuoles trispalves katytes. Visos be galo švelnios, meilios, murklios, patiklios, smalsios, drąsios, žaismingos, linksmos, išdykusios, žavios, smagios, energingos, prieraišios, dievinančios bendravimą, žmogaus dėmesį, kasymus, glostymus ir skanų maistą. Valgo ir sausiukus, ir konservus, ir mėsą , ir varškę.

Senučiukai neišmaitina tokio būrio gyvūnų. Kol kas padedame maistu, sutarėme sterilizuoti katę mamą ir kastruoti tėvelį.

Visos katytės labai skirtingos – skiriasi švelnaus kailiuko margumas.

Violetė – marmurinė trispalvytė, minkštu, pūkuotu kailiuku. Snukutį puošia raina oranžinė skraistė. Labai švelni, nesiliauja glaustis ir murkti. Daugybė mažyčių „velniukų“ akyse ir begalybė švelnaus atsidavimo širdutėje. Mėgsta būti ant kelių ir mėgautis žmogaus dėmesiu.

Mėlynė – melsvo atspalvio trispalviukė puriu kaliuku. Prisiliesti malonu – lyg pliušinis žaisliukas. Be galo meili, prieraiši ir draugiška. Murkia, žaidžia ir dūksta be sustojimo lyg prisukta. Dailaus snukučio savininkė – tikra princesė.

Dangė – nuostabaus baltumo kailiukas, kurį puošia ryškūs variniai, juodi ir pilki debesėliai. Mažylė trumpaplaukė, putliais skruostais.Ypatingai meili, bičiuliška. Amžina draugė visiems ir visada. Burkia murkia kaip užvesta.

Morkytė – oi, kiek daug tų oranžinių dėmelių: ir mažytėlyčių, ir didelių. O snukutis nudabintas juodais netaisyklingais įvairiausių formų piešiniais. Katukė nepaprastai švelni, meili, drąsi ir murkli. Dievina būti šalia žmogaus.

Geltona – margaspalvė gražuolė, ir kalbėti moka: žiūri į akis ir atsakinėja švelniu „miau“ į klausimus. Katytei brangiausia iš visų – žmogaus draugija. Mielai sėdi ir murkia paimta į glėbį. Nustebęs išdykėliškas žvilgsnis ir didžiulės ausys. Pasakiška katytė.

Skubiai ieškome globos ir namų mažylėms. Šiuo metu joms - 3,5 mėnesių. Gyvena jos lauke, niekas jų namo neįsileidžia. Jei greitu metu nerasime globos, visos Vaivorykštės susirgs. O gydyti ir ten nuolat važinėti neįmanoma. Gelbėkime spalvotas gražuoles!

Katytėmis rūpinasi VšĮ „Rainiukas“: tel. +370 61558898, +370 689 73782

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išdavystės skausmo kamuojamas katinėlis ieško naujų šeimininkų!

Puksis – katinėlis, kurį narvo grotos veda į neviltį. Kai kurie šeimininkai, atiduodami savo gyvūnus į prieglaudą, net neįsivaizduoja, koks stresas, baimės ir sunkumai jų laukia. Vargu, ar „pridavę“ nereikalingąjį, vėliau seka jų istorijas. O mes daugiau nei sekam, mes gyvenam jų liūdesio skoniu...

Katinas Dipsis ieško namų (1)

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.