Penkios pačios gražiausios ir draugiškiausios Vaivorykštės: dovanojame ir ieškome globos!

 (3)
Senelių pora prieš metus priglaudė du kačiukus – patelę ir patinėlį. Žinojome apie šią mažytę šeimą ir pasiūlėme atėjus laikui gyvūnus sterilizuoti. Deja, senelių skambučio sulaukėme tik tada, kai katytė atsivedė kačiukų...
Geltona

Moralai, pykčiai ir pamokymai jau nebepadės. Žmonės geri ir nuoširdūs, gyvena nuosavam mažyčiame namelyje, myli gyvūnus, gaila, ne ką nusimano apie per greit subręstančias katytes.

Šiandien turime net penkias Vaivorykštes - gražuoles trispalves katytes. Visos be galo švelnios, meilios, murklios, patiklios, smalsios, drąsios, žaismingos, linksmos, išdykusios, žavios, smagios, energingos, prieraišios, dievinančios bendravimą, žmogaus dėmesį, kasymus, glostymus ir skanų maistą. Valgo ir sausiukus, ir konservus, ir mėsą , ir varškę.

Senučiukai neišmaitina tokio būrio gyvūnų. Kol kas padedame maistu, sutarėme sterilizuoti katę mamą ir kastruoti tėvelį.

Visos katytės labai skirtingos – skiriasi švelnaus kailiuko margumas.

Violetė – marmurinė trispalvytė, minkštu, pūkuotu kailiuku. Snukutį puošia raina oranžinė skraistė. Labai švelni, nesiliauja glaustis ir murkti. Daugybė mažyčių „velniukų“ akyse ir begalybė švelnaus atsidavimo širdutėje. Mėgsta būti ant kelių ir mėgautis žmogaus dėmesiu.

Mėlynė – melsvo atspalvio trispalviukė puriu kaliuku. Prisiliesti malonu – lyg pliušinis žaisliukas. Be galo meili, prieraiši ir draugiška. Murkia, žaidžia ir dūksta be sustojimo lyg prisukta. Dailaus snukučio savininkė – tikra princesė.

Dangė – nuostabaus baltumo kailiukas, kurį puošia ryškūs variniai, juodi ir pilki debesėliai. Mažylė trumpaplaukė, putliais skruostais.Ypatingai meili, bičiuliška. Amžina draugė visiems ir visada. Burkia murkia kaip užvesta.

Morkytė – oi, kiek daug tų oranžinių dėmelių: ir mažytėlyčių, ir didelių. O snukutis nudabintas juodais netaisyklingais įvairiausių formų piešiniais. Katukė nepaprastai švelni, meili, drąsi ir murkli. Dievina būti šalia žmogaus.

Geltona – margaspalvė gražuolė, ir kalbėti moka: žiūri į akis ir atsakinėja švelniu „miau“ į klausimus. Katytei brangiausia iš visų – žmogaus draugija. Mielai sėdi ir murkia paimta į glėbį. Nustebęs išdykėliškas žvilgsnis ir didžiulės ausys. Pasakiška katytė.

Skubiai ieškome globos ir namų mažylėms. Šiuo metu joms - 3,5 mėnesių. Gyvena jos lauke, niekas jų namo neįsileidžia. Jei greitu metu nerasime globos, visos Vaivorykštės susirgs. O gydyti ir ten nuolat važinėti neįmanoma. Gelbėkime spalvotas gražuoles!

Katytėmis rūpinasi VšĮ „Rainiukas“: tel. +370 61558898, +370 689 73782

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katytė Zuikytė ieško namų

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.

Laibakojis katinėlis Lunis svajoja turėti tikrus namus! (1)

Iš pradžių Lunį praminėme Luna, mat dėl ilgų balerinos kojyčių ir gracingos laikysenos priminė katytę, tačiau atėjus laikui sterilizuoti, supratom, kad vis dėlto teks kastruoti (tikėkimės, kad Lunis per daug neįsižeidė). Jis vieną dieną kartu su kita buvusia „Naminukų“ globotine Smarte buvo rastas gatvėje.

Maša ir kraupi jos tragedija (3)

Maša, Daša ir Glaša be namų liko nutikus kraupiai tragedijai, kurios metu jos neteko savo šeimininko.

Ieškote unikalaus, karališko grožio katino? Susipažinkite su Lučiano!

Pristatome jums Lučiano! Šis katinėlis į „Naminukų“ globą atkeliavo su peštuko reputacija, ir šypseną keliančia istorija, kaip koks susivėlęs nenuorama, kuris jį gelbėjusią bobulę vietoj padėkos prikūlė ir dar apžymėjo namus!