Patys mažiausieji - ištiesk pagalbos ranką!

 (1)
Vasario vidury buvo rastas maišas, o jame – keturios, dar neprasimerkusios nelaimingos širdutės. Keturi mažyčiai bejėgiai kačiukai buvo numesti į pusnį numirti. Laimei, visi išgyveno ir, tikėsimės, atlaikys sunkią vaikystę be mamos tarp buteliukų, švirkštukų ir mišinukų.
Patys mažiausieji - ištiesk pagalbos ranką!
© Skaitytojo nuotr.

Buvo visko per pirmąsias gyvenimo savaites: ir virškinimo problemų, ir virusai kibo. Teko lankytis pas veterinarus, keisti mišinius, pirkti vitaminų, imunostimuliatorių, probiotikų. Šiuo metu lašinami lašiukai į akis ir jei nepadės, keliausime pas veterinarus, pradėsime leidžiamų antibiotikų kursą.

Kadangi mažyliai be katės mamos, jų imunitetas labai silpnas, o vystymasis lėtesnis ir problematiškesnis. Laimei, katinėliai valgo daug ir labai sočiai. Per dvi dienas jie suvalgo mišinio skardinę (31 lt), tad galima įsivaizduoti, koks brangus yra jų išlaikymas. Todėl labai prašome visų paramos išgelbėtiems ir per stebuklą likusiems gyviems mažyliams.

Skolos ir išlaidos:
Apžiūra pas gydytojus - 30 Lt;
Vaistai, vitaminai, probiotikai Filaretų klinikoje - 116 Lt;
Imunostimuliatoriai ir akių lašai Žilinskienės gydykloje - 50 Lt;
Mišinukai - 63 Lt; 

Ir toliau bus reikalingi mišiniai, tik jų, esu tikra, reikės dar daugiau. Po kelių savaičių pradėsime duoti konservų.

Ačiū labai labai visiems už paramą. Pavyko juos išgelbėti, surasti puikią globėją Mildą, bet dabar turime rasti resursų juos išauginti. Dėkojame.

Nuotraukose matote visą gražią Mažylių šeimyną:
Mergytė trispalviukė - Stebuklė;
Juodai balta mergytė - Niurka;
Rainiukai broliukai - Čiukas ir Liuksas.

Rašyti el.paštu: info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Žavi elegancija: katytė Amelija, kuri ieško namų

Amelija gal ir ne iš Monmarto, bet prancūziškos elegancijos ir rafinuotumo iš katytės neatimsi. Mažutė, labai jauki, labai mergaitiška katytė, net pozuoja gražiai sudėjusi letenytes, nutaisiusi rimtą miną.

Pagelbėkite katinėliui Balčiui! (7)

Gyvena sau tvarkinga šeima – jauni, darbštūs, gražiai tvarkosi aplinką, renovuoja savo namą... O šalia gražaus namo laiptų tupi jau spėjęs tapti pabaisa katinas. Kodėl taip nutiko, kad labai mylimas ir lepinamas gražus ilgaplaukis kačiukas staiga tapo nekenčiamu? Kažin, ar galima bus atsakyti į šį klausimą?

Abejingumo ir žiaurumo pavyzdys: neglobojamas šuo laiku taip ir nesulaukė pagalbos (16)

Blizgučio širdelė sustojo tiesiog veterinaro apžiūros metu, bandėme gaivinti, bet deja... Tačiau žinau apie Blizgutį dabar – daug daugiau.

Katinas Vaidukas iš Vaidotų ieško namų

Galima būtų spėti, kad rašydami apie išgelbėję ligotą, suvargusį ir tikrai nebe jaunuolį rainių labai nusimename. Juk suvokiame, kad lauks ilgas, brangus gydymas, galbūt ir liūdnos prognozės dėl sužalotos gatvės gyvenimo sveikatos, bet ne visai taip. Širdyje pasidaro šilta ir džiugu, kad viskas, dabar jis pagaliau saugus, dabar jau laikykis, padarysim, ką galim! Ir dar smagiau, kai tvirtai žinai, kad ar jis jaunas, senas, mažas ar didelis, nėra jokios reikšmės. Laimė, kai gali padėti ir padėti sutinka kiti bendraminčiai.

Šiaulių r. dingo kalytė

Šiaulių r., Kurtuvėnuose, dingo pastoriaus džeko raselo terjero kalytė.