Panteriškai juodas 6 mėn. Rikis ieško šeimininkų!

 (3)
Jaunas, maždaug 5-6 mėn. pritrenkiančiai gražus Rikis „išdygo“ viename iš Vilniuje esančių bendrabučių. Akivaizdu, kad katinėlis visiškai naminis, jaukus, švarus ir galbūt pamestas, išmestas ar tiesiog pasiklydęs. Iš pradžių jį priglaudė viena iš bendrabutyje gyvenusių moterų, bet netrukus išvyko į ligoninę, o Rikis vėl atsidūrė gatvėje.

Netrukus Rikiui į pagalbą atskubėjo Jurina, sužinojusi, kad naminis katinėlis jau kelias dienas mindžikuoja lauke nesuprasdamas, kas vyksta. Ir čia jis kaip mat pakerėjo savo meilumu ir panterišku grožiu, bet Jurina namuose turi ne tik šunį, bet ir eilę priglaustų katinėlių.

Suvaldyti ir išlaikyti visus ne Jurinos jėgoms, namuose tikra sumaištis ir kovinė parengtis, todėl Rikis skubiai ieško saugios užuovėjos ir šeimininkų, kuriems būtų reikalingas.
Rikis - jaunas, sveikas, draugiškas ir žaismingas! Jei galite padovanoti jam namus, skambinkite Jurinai tel.nr. 8 675 31504 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.