Palikta kalytė ieško namų

Pernai pavasarį į mūsų vasaros sodybą Juršiškių kaimą prie Molėtų atklydo žiaurių žmonių, kurie norėjo atvežti ir likimo valiai palikti šuniukus (kalytę ir patinėlį, brolį ir sesę). Iš jų buvo likę tik jų stuburo linija.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Negalėjau numoti į juos ranka, todėl pradėjau šerti. Žinoma, šuniukai ir liko mūsų sodyboje. Mes žiemą sodyboje negyvename, ieškojome jiems namų, bet suradome tik patinėliui, jį paėmė puikūs žmonės iš Luokesos miestelio, o kalytės taip niekas ir nepanoro paimti.

Šiaip ne taip radome, kas ją išmaitins per žiemą, ją sterilizavome, vakcinavome ir vėl ieškome jai arba pastovių namų, arba kad palaikytų ją per žiemą.

Kalytė – labai baikšti, liūdnų akių, nepasitikinti žmonėmis (aiškiai buvo skriausta šeimininkų, išmetusių šuniukus likimo valiai), todėl jai būtinai reikia surasti namus, kuriuose ją mylės ir niekada nebeišduos...

Jai yra dveji metai, kalytė nedidelio ūgio, neveislinė, bet nepaprastai miela. Vaikai jai davė vardą Bela. Jei tik galėčiau, niekam jos neatiduočiau, bet neturiu galimybės jos paimti, todėl labai viliuosi, kad ją priglaus geri žmonės...

Tikiuosi, kad kas atsilieps, norėdamas pagelbėti... Gal kas turi namus su kiemu? Kalytė puikiai saugo teritoriją, pranešdama apie ateinantį svetimą žmogų, bet tik jei yra nepririšta, nes kitu atveju bijo atkreipti į save dėmesį, kad kilus pavojui, negalės pasprukti (turbūt ją „skaldė“, kai buvo pririšta).

Susisiekti: tel.nr. 860177202 (Vidmantas)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.