Pakalnutės kova su liga: katytei reikia pagalbos

 (5)
Vakar (kovo 9 d.) į kliniką buvo atvežta katytė iš Subačiaus g. Katytė labai nusilpusi, sveria 2 kg., mažutė ir labai kūdutė, stuburiukas „išsišokęs“, vien kauliukai ir pleiskanotas kailiukas. Katytė nei valgo, nei laka, nosytė užsikimšusi. Labai labai didelė ligonė.
© DELFI skaitytojas

Dar vakar ji buvo katytė iš K. Subačiaus gatvės, net negalvojome jai vardelio, nes padėtis atrodė kritinė ir ruošėmės sunkiausiam sprendimui.
O šiandien katinytė jau turi varduką – Pakalnutė. Po atliktų procedūrų, sulašintų šiltų skysčių, suleistų vitaminų ir vaistų, ji narvelyje godžiai palakė vandenuko, kukliai palaižė konservų.

Tada nusprendžiau rašyti ir prašyti. Juk be Jūsų pagalbos mes – niekas. Jau šiandien buvo padaryti kraujo tyrimai, pradėtas gydymas, nupirktas maistas, stacionaras. Viskas taip daug kainuoja.

Negalim dabar pasakyti, kad viskas bus rytoj gerai, bet mes tikime, labai tikime, kad šiandiena parodė, kad Pakalnutė nori gyventi ir nori pasveikti.

Pakalnutei padėti galite paaukodami į VŠĮ „Šlapios nosytės“ sąskaitą, kurią galite rasti organizacijos feisbuko paskirtyje arba pasiteirauti el. paštu slapianosyte@gmail.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.