Pagalba nelaimėlių šeimynėlei: padėkite surasti skriaudikus ir namus

 (116)
Prašau, Jūsų, draugai ir pažįstami, pagalbos. Mūsų kieme, automobilių stovėjimo aikštelėje glaudžiasi katinų šeimynėlė. Gaila, bet istorija liūdna.
© Skaitytojo nuotr.

Mažučiai katinėliai turbūt labai trukdė kiemo berniukams, todėl jiems išbadė akytes. Mažam, bet vis tik, džiaugsmui katinėliai ne akli, bet jiems reikia globos ir gydymo. Liūdna, bet vienas katinėlis po kankinimo neišgyveno. Dar vienas jau rado globą.

Norisi likusiems kuo greičiau surasti namus, kur jie būtų saugūs, kad kiemo neklaužadoms jie nebeužkliūtų. Taigi, prašau visų jūsų pagalbos – pasidalinkite skelbimu, kad nelaimėliai kuo greičiau rastų saugią pastogę, laikiną globą ar mylinčius namučius. Nuotraukose matosi visus likusius katinėlius, kuriems reikia pagalbos.

Informacija apie nusikaltimą padariusius asmenis šiuo metu renkama, ieškoma neabejingų liudytojų, kad pavyktų inicijuoti tyrimą.

Informacija telefonu: 862049685 (Lina)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (5)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.