Pagalba nelaimėlių šeimynėlei: padėkite surasti skriaudikus ir namus

 (116)
Prašau, Jūsų, draugai ir pažįstami, pagalbos. Mūsų kieme, automobilių stovėjimo aikštelėje glaudžiasi katinų šeimynėlė. Gaila, bet istorija liūdna.
© Skaitytojo nuotr.

Mažučiai katinėliai turbūt labai trukdė kiemo berniukams, todėl jiems išbadė akytes. Mažam, bet vis tik, džiaugsmui katinėliai ne akli, bet jiems reikia globos ir gydymo. Liūdna, bet vienas katinėlis po kankinimo neišgyveno. Dar vienas jau rado globą.

Norisi likusiems kuo greičiau surasti namus, kur jie būtų saugūs, kad kiemo neklaužadoms jie nebeužkliūtų. Taigi, prašau visų jūsų pagalbos – pasidalinkite skelbimu, kad nelaimėliai kuo greičiau rastų saugią pastogę, laikiną globą ar mylinčius namučius. Nuotraukose matosi visus likusius katinėlius, kuriems reikia pagalbos.

Informacija apie nusikaltimą padariusius asmenis šiuo metu renkama, ieškoma neabejingų liudytojų, kad pavyktų inicijuoti tyrimą.

Informacija telefonu: 862049685 (Lina)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išdavystės skausmo kamuojamas katinėlis ieško naujų šeimininkų!

Puksis – katinėlis, kurį narvo grotos veda į neviltį. Kai kurie šeimininkai, atiduodami savo gyvūnus į prieglaudą, net neįsivaizduoja, koks stresas, baimės ir sunkumai jų laukia. Vargu, ar „pridavę“ nereikalingąjį, vėliau seka jų istorijas. O mes daugiau nei sekam, mes gyvenam jų liūdesio skoniu...

Katinas Dipsis ieško namų (1)

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.