Padėkime katinėliui Biksui: reikia paramos ir globos

 (1)
Gavome pranešimą, kad Pašilaičiuose pagalbos laukia sudžiuvęs, labai sergantis katinėlis. Nepaisant košmariškų skolų, didžiulės prisiimtos atsakomybės, negalime leisti, kad gyvūnas užgestų, jei jam dar galima padėti.
Biksas

Situacija buvo išties labai bloga: akių vokai sutinę dėl užsitęsusių viršutinių kvėpavimo takų ligų, košmariška sloga, kosulys, ausys skausmingos (ausų uždegimas), stiprus dantenų uždegimas. Katinėlis nenormaliai liesas, panašu, kad dėl karščiavimo ir didžiulės slogos negali valgyti. Reikėjo skubiai talpinti į stacionarą. Ačiū maitintojoms už tai, kad pačios pasodino katinėlį į boksą ir prisidėjo prie jo gydymo!

Biksą nugabenome į stacionarą gydymui. Labai tikėjomės, kad jis bent jau norės grįžti po gydymo atgal į gatvę... Bent jau kol kas apie lauką šis juodas stebuklėlis nė negalvoja. Stacionare, kai įjungė savo „motorą“, puolė mums į glėbį, labai norėjo draugauti, murkė be sustojimo, nepaisydamas blogos savijautos. Jam tiesiog norėjosi šiltai susisukti žmogui ant rankų ir išgirsti, kad viskas bus gerai.

Laukia gydymas. Katinėlis labai daug lakė, todėl padaryti kraujo tyrimai (inkstų, kepenų, gliukozės kraujyje parametrai normoje). Labai norėtumėme išvalyti visus parazitus, padaryti pakartotinius kraujo tyrimus (įtartinas tas suliesėjimas ir nenormalus lakimas...), išgydyti visas virusų komplikacijas ir surasti Biksui namus. Deja, patys esame bejėgiai.

Reikalinga parama ir gydymui, ir tyrimams, ir stacionarui, taip pat kastracija ir nuparazitinimo procedūros. Viskas gali trukti mėnesį ar net daugiau. Svajojame, kad Biksui atsiras laikina globa, kur jis ramiai ir saugiai lauks atsakingų šeimininkų. Deja, stacionare katinėlį laikysime tik tol, kol jis visiškai pasveiks. Jei laikina globa neatsiras, teks Biksą paleisti atgal (na, jo atveju, tai nėra pati didžiausia tragedija, nes ten jį kasdien maitina ir tikrai tiesia pagalbos ranką apsirgus).

Sunku pasakyti, kiek jam metų, bet tikrai dar nesenas, gal 3-5 metai. Juodas kaip naktis, žėrinčiom geltonom akim gražuolis Biksiukas. Tikras draugas ir bičiulis, mielai bendrauja su žmogumi, drąsus, kažkada tikrai turėjo namus, bet dėl nežinomų priežasčių atsirado gatvėje. Biksą galima būtų pavadinti katinu Šypsena. Glostomas iš malonumo net prisimerkia, o snukutis atrodo besišypsantis. Nuostabus, švelnus, garsiai murkiantis katinėlis, kuris galėtų Jums suteikti daug džiaugsmo ir kasdien dovanoti gerą nuotaiką.

Reikalinga parama – 200 eurų. Biksas Vilniuje. Esant būtinybei, ieškotume transporto ir į kitus miestus. Globėjus viskuo, ko globai reikės, pasistengsime aprūpinti. Mūsų kontaktai – tel. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Prašome skambinti darbo dienomis nuo 10.00 iki 19.00 val. Savaitgaliais prašome rašyti išsamią SMS žinutę arba elektroninį laišką. Savanoris, kai tik galės, su Jumis susisieks. Dėkojame už supratingumą. Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Padėkime katinėliui Biksui: reikia paramos ir globos
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.