Nuostabūs 1,5 mėn. belgų aviganio mišrūniukai ieško namų!

 (8)
Laukinė, itin protinga ir nepagaunama belgų mišrūnė šį kart į pasaulį atsivedė 8 šunelius – 7 Nykštukus ir Snieguolę. Rūpestinga mamytė juos slėpė ne po ledu, o betoniniam urve. Kad Nykštukams netektų miegot pusnynuos, mes tapome tomis raganomis, kurios pasičiupo mažylius ir dabar ilgas pasakas mažiesiems sekam pirkioj vakarais.
© Skaitytojo nuotr.

Tuo ir užbaigsime mūsų pasakaitę – užaugę Nykštukai ir Snieguolė nenorėtų likti pasakų personažais - išlepusiais Princais, Pelene ar ujamais tarnais...

Nežinau, kaip vadinsis Jūsų, būsimieji šeimininkai, gyvenimo istorija – gal trys draugai, gal trise valtimi (neskaitant šuns), gal tai bus romanas, o gal epas – bet jeigu jame yra vietos Draugui, skambinkit globėjoms.

Šuneliai gimę lapkričio 5 d. Augs vidutinio ūgio – smulkesnieji apie 15 kg, stambesni apie 25-30 kg, kai kurių ūgis gali siekti kelius. Sveiki, drūti, nukirminti.

Vilnius, globėjų tel.:

8 616 15454 – smulkiausias patinėlis (šviesus) ir kalytė (tamsi)
8 652 44579 – 3 patinėliai (šviesus ir 2 tamsūs)
8 695 43427 – 2 patinėliai (tamsūs)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Nuo „ūkiško" susidorojimo išgelbėti keturi kačiukai ieško namų!

Keturi kačiukai buvo išgelbėti nuo „ūkiško susidorojimo“ kaime, kadangi gimė nelaukti ir niekam nereikalingi, o kaimo daržinėse peliaujančių kačių lig šiol beveik niekas nesterilizuoja, nes nuo seno įpratę, kad problemos sprendžiamos vandens kibirais arba už tvarto kasant po velėna.

Šaunus ketvertas pūkuotukų ieško namų (3)

Tokių grožių tikriausiai jau seniai nei matėt, nei regėjot. Trijų mėnesių šiaušaliukai (iš kairės) Barbė, Coliukė, vienintelis vaikinukas Ramzis ir Pepė ieško namų ir šeimininkų.

Iškentusi visas negandas – Armita ieško prieglobsčio (1)

Pamiršusi visas negandas ir patirtus skausmus, išsigydžiusi šuns dantų sužalotą kūnelį Armita šiandien guviai ir smalsiai dairosi namų.

Už informaciją apie Pavilnyje dingusį šunį siūlo solidų atlygį (9)

Liepos 14 d. apie 15 val. Pavilnyje, S. Šilingo gatvėje dingo vokiečių aviganio kalytė Aira.

Dingo dar vienas jorkšyrų terjeras Vilniuje (2)

Liepos 15d. Vilniuje Gurių sodų 14-je gatvėje dingo šuniukas.