Nuostabūs 1,5 mėn. belgų aviganio mišrūniukai ieško namų!

 (8)
Laukinė, itin protinga ir nepagaunama belgų mišrūnė šį kart į pasaulį atsivedė 8 šunelius – 7 Nykštukus ir Snieguolę. Rūpestinga mamytė juos slėpė ne po ledu, o betoniniam urve. Kad Nykštukams netektų miegot pusnynuos, mes tapome tomis raganomis, kurios pasičiupo mažylius ir dabar ilgas pasakas mažiesiems sekam pirkioj vakarais.
© Skaitytojo nuotr.

Tuo ir užbaigsime mūsų pasakaitę – užaugę Nykštukai ir Snieguolė nenorėtų likti pasakų personažais - išlepusiais Princais, Pelene ar ujamais tarnais...

Nežinau, kaip vadinsis Jūsų, būsimieji šeimininkai, gyvenimo istorija – gal trys draugai, gal trise valtimi (neskaitant šuns), gal tai bus romanas, o gal epas – bet jeigu jame yra vietos Draugui, skambinkit globėjoms.

Šuneliai gimę lapkričio 5 d. Augs vidutinio ūgio – smulkesnieji apie 15 kg, stambesni apie 25-30 kg, kai kurių ūgis gali siekti kelius. Sveiki, drūti, nukirminti.

Vilnius, globėjų tel.:

8 616 15454 – smulkiausias patinėlis (šviesus) ir kalytė (tamsi)
8 652 44579 – 3 patinėliai (šviesus ir 2 tamsūs)
8 695 43427 – 2 patinėliai (tamsūs)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Ieškome namų labradoro retriveriui Rango (4)

Bum! Gal kaip tik tu jau seniai svajoji apie štai tokį draugą namuose? Nori kažką mylėti ir gauti daug neribotos meilės atgal su kaupu? Esi rimtai apsvarstęs visus „už“ ir „prieš“? Tada, nesnausk, griebk telefoną ir skambink mums.

Tipsis ir jo žavioji uodegėlė: šuniukui reikia namų (1)

„Gatvėse vėsus pavasaris.../ Šalnota žolė – jo patalas... Šaltas ėdalas nuo žemės.../ Oi, sunkus benamio gyvenimas...“, – tikriausiai rimuoja Tipsis. Jis – smagus, žavus šunelis, kokių 3-4 metų amžiaus, kurį laiką klaidžiojęs po Jonavą.

Blondinukė Sumi su žaviomis dėmelėmis

Sumi dar tik apie 5 mėn. amžiaus, o jau buvo išmesta iš namų. Išsigandusi ir sušalusi, kartu su mama ir sesute ji buvo palikta gatvėje prie benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Sumi – naminukė, meili ir miela, ilgesnio plaukučio katytė.

Kalytė Kola gali tapti nauja tavo drauge

Šią žavią šunytę į prieglaudą atvedė žmonės iš Naujosios Vilnios parko. Šunytė lakstė be jokio antkakliuko, nėra žymėta mikroschema. Kalytė – dar jaunutė, apie 6 mėn. amžiaus, labai žaisminga draugiška su šuneliais ir su žmonėmis – taip ir taikosi lyžtelėti veidą.

Katinas Ivaška laukia naujojo šeimininko skambučio (4)

Ivašką į globą atsivežėme iš ten, kur jis gyveno blogomis sąlygomis. Katinas su nevaikiškai rimtomis akytėmis tiesiog kantriai laukė stebuklo.