Nuostabaus charakterio trikojė katytė ieško namų!

 (1)
Purka – jauna, tik metų amžiaus katytė, kuriai teko iškęsti skaudų likimą. Katytė buvo partrenkta automobilio ir palikta gatvėje. Dėka geros širdies žmonių, ji buvo nugabenta į veterinarijos kliniką, kurioje ją apžiūrėjus buvo nustatyta, kad katytei sutrupinta galinė koja.

Tačiau Purka yra be protiškai meili katytė, besikabinanti į gyvenimą iš visų jėgų. Kojytę buvo bandyta išgelbėti, tačiau nepaisant gydytojų pastangų, Purkai kojytę teko amputuoti. Neapsigaukite - ši katytė dėl to nosies nenukabino, ji meilinasi žmogui visada, kai tik gali, meiliai murkia eidama iš paskos. Dėl savo meilaus „pur pur pur” ir gavo savo vardą.

Pasidomėjus teritorija, kur buvo rasta katytė, išsiaiškinome, jog katytė šeimininkų neturėjo. Todėl Purkai dairomės naujų namų, kuriuose ji galėtų saugiai ir mylima gyventi.

Nors katytei amputuota kojytė, ji jau beveik apsipratusi su tuo, kad nuo dabar ji - trikojė. Bet dėl to ji ne mažiau žavi už kitas kates. Ji laksto ganėtinai greitai, yra tvarkinga ir be proto meili.

Katytė ieško savojo žmogaus, kuriam galėtų meiliai murkti, pakelti nuotaiką, kai bus liūdna, o taip pat rodyti, kad gyvenimas nesustoja niekada, net tada, kai netenki kojelės.

Purka bus dovanojama atsakingiems žmonėms, kurie nori ne naminio gyvūno, o šeimos nario, nes būtent į tokį statusą Purka ir pretenduoja. Katytė dovanojama gyvenimui tik namie, yra visiškai sociali ir tvarkinga.

Jei norite priglausti šią žavią katulę, skambinkite ,,Naminukams“ tel.nr. 860886707 (Santa)

P.S.: atsakingiems ir rimtai apsisprendusiems šeimininkams ieškotume transporto ir į kitus miestus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.