Netradicinio grožio katytė Neva gimė gatvėje, bet svajoja apie tikrus namus

 (8)
Ši išskirtinio grožio Nevos maskaradinę primenanti 5-6 mėn. katytė iš tiesų gimė ne ant minkštos pagalvėlės, o po vienu iš Baltupių rajono daugiabučio balkonu.
Neva

Juos jau ūgtelėjusius pastebėjo savanorė Emilija ir išgelbėjo, prijaukino, sutvarkė ir (tokius pat gražuolius) jos brolius ir seses jau išlydėjo į namus. Namų ieško paskutinioji vados katytė, kurią praminėme Neva. O ji – kaip iš pasakos, atvirutės, ar šventinio kalendoriaus!

Tai vienintelė šeimos ilgaplaukė šviesiai žydromis akimis. Ir šis grožis, tiesiogine to žodžio prasme, bado akis. Jau nuo vasaros ji trynė letenėles į gatvės grindinį ir įsivaizdavo paplūdimį automobilių aikštelėje. Jos niekam nereikėjo.

Dabar tikime, kad Neva jau neliks nepastebėta. Be savo dieviškos išvaizdos, ji turi ir puikų, ramų, jaukų būdą, tvarkingai naudojasi dėžute. Neva bus dovanojama atsakingiems žmonėms, kurie sutiks iš karto ją sterilizuoti. Galėdami ir norėdami padovanoti jai namus, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, bandykite skambinti vėliau arba parašykite žinutę).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.