Netradicinės gėrybės iš sodų ieško namų!

 (2)
Du švelniakailiai kačiukai buvo išgelbėti iš ištuštėjusio sodo, kur juos atsivedė lauko katytė, gyvenanti ten jau ne pirmus metus. Nei vieni jos vaikai pavasario nesulaukdavo, o šie yra pirmieji, kuriems nušvito galimybė turėti namus.
Netradicinės gėrybės iš sodų ieško namų!

Ačiū Aleksandrai, kuri atsiliepė į pagalbos šauksmą ir sutiko juos laikinai pagloboti. Kačiukams maždaug 3 mėnesiai, abu turi vešlų ir minkštą kailiuką, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, neišrankūs maistui. Rainasis katinėlis vardu Micius – tikras traktoriukas, murkia vos paliestas, labai mėgsta žmogaus draugiją, švelnus, žaismingas, turi dideles ausis ir be galo išraiškingus snukučio bruožus.

Jo sesytė – marmurinė Betsė – nuo pat pradžių buvo atsargesnė nei broliukas, bet netrukus išmoko pasitikėti žmogumi, ir dabar tik glaustosi, sukasi aplink kojas. Ji turi nuostabiomis rudeniškomis spalvomis išmargintą kailiuką, kuriame galima rasti visas įmanomas spalvas.

Abu katinėliai švarūs, gražūs ir svajoja turėti tikrus namus. Jei galite vienam iš jų skirti savo širdies dalelę ir namų kampelį, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 arba jų globėjai Aleksandrai tel.nr. 8 601 70059 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.