Nepaaiškinamas žmonių žiaurumas: sodyboje kankinamas šuo atrodė siaubingai

 (17)
Praėjusią savaitę į Biržų gyvūnų globos namus kreipėsi biržietis,važinėjantis dirbti į Anykščių rajoną.Vyras sakė atokioje sodyboje miške matęs kankinamą šunį.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pasak vyro, ant šuns kaklo esanti virvė įaugusi į jo kūną ir iš atviros žaizdos teka pūliai. Jis pats pririštas ant aukštai pakabinto trumpo pavadžio ir gali tupėti tik ant būdos.Vyras skambino į vienus gyvūnų globos namus, tačiau šie atsisakė šunelį gelbėti, tada jis kreipėsi į biržiečius.

Biržų gyvūnų globos namų savanorei nuvykus į Anykščių r., Sedeikių k., Šimonių girios apsuptą sodybą žmonių nebuvo. Rado tik pririštą šunį, dar vieną palaidą šunelį ir katiną. Gyvūnai buvo išalkę ir paduotą maistą ryte rijo. Išvydus pririštą šunį savanorei atėmė žadą. Iš tiesų ant jo kaklo žiojėjo apie 30 cm pločio žaizda, gyvūnas gyvas puvo.

Buvo iškviesta policija, Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovas bei Andrioniškio seniūnijos specialistai. Šie apgailestavo, kad nebuvo jiems pranešta, ir pažadėjo pasirūpinti likusiais gyvūnėliais. Sodybos savininkai yra išvykę dirbti į užsienį, o paliktas jos prižiūrėti žmogus, kaip matome, gyvūno visai neprižiūrėjo. Bus pradėta administracinė teisena dėl netinkamo elgesio su gyvūnais.

Išgelbėtas šunelis yra apie 3 metų amžiaus, nuvežus į Panevėžio Rožyno kliniką jam buvo išvalytos gilios baisios žaizdos, nustatyta, kad jam prasidėjusi dehidratacija, jis išsekęs, dėl to pažeisti ir vidaus organai.

Šiomis dienomis šunelis jaučiasi gerai, labai noriai valgo ir net uodegytę pavizgina, bet dar laukia ilgas gydymas, gera priežiūra, kol šunelis tvirtai stovės ant kojų ir lauks naujų šeimininkų.

Padėkime jam pasveikti ir tikėti žmonėmis. Jei galite prisidėti prie Sedeikiškio pasveikimo, būtume dėkingi. Aukodami paminėkite: „Sedeikiškiui“. Kreiptis galite į VŠĮ „Biržų gyvūnų globos namai“. Globos namų telefonas – 8 678 46174.

Nepaaiškinamas žmonių žiaurumas: sodyboje kankinamas šuo atrodė siaubingai
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.