Nenusakomas žiaurumas: gyvūnas tapo šaulių taikiniušokiruojantys vaizdai

 (34)
Ne, ji nebuvo tik šuo. Ji buvo tik taikinys... Gyvas taikinys, kokiam nors išgėrusiam mėgėjui pramiklinti atgrubusias rankas ir nuskriaudus silpnesnį, įsivaizduoti, kad pakėlė savo paties vertę. Žinot, ir vis dėlto žodį „nuskriaudus“ reikėtų pakeisti į kitą, labiau atitinkantį tiesą - galutinai suluošinus. Būtent tokia dabar yra kalytė, kurią praminėme Kim.

Vieną dieną į „Tautmilės prieglaudėlę“ atvyko vyriškis iš Kyviškių prašyti pagalbos ten klaidžiojančiai „kažkieno“ pašautai kalytei. Pats vyras sakėsi negalintis nei pagauti, nei atvežti, nes, anot jo, kalytė niekam nepriklauso, žmonėmis nepasitiki ir arti neprisileidžia. Nors visa tai girdint, misija toli gražu nepasirodė paprasta, o permetus akimis prieglaudos narvus nei vieno laisvo nepamatėm, vis tiek važiavom. Nes kartais nevažiuoti tiesiog negali.

Atvykus, lentpjūvėje dirbantys vyrai jau buvo užspendę kalytę būdoje. Po didelės baimės, nedidelės kovos ir atsisukusios sėkmės Kim netrukus atsidūrė mūsų narve. O tada ilgas ir tiesus kelias į operacinę. Šūvis nebuvo pakankamai taiklus, kad ją pribaigtų, bet jis pakankamai tiksliai sudarkė niekam nereikalingo gyvūno gyvenimą, paversdamas jį dar ir neįgaliu.

Kim teko amputuoti visą priekinę koją... Spėjama, kad pašauta ji išbuvo apie savaitę ir audiniai jau buvo pradėję pūti. Nei šeimininkų, nei šaulio - nė kvapo. Kim vietinių klajojanti be vietos jau buvo matoma apie pusę metų, nuo vienų prie kitų. Ir žinot, kodėl tokios situacijos sunkiausios? Nes vidinis konfliktas tiesiog drasko vidų, tarsi pjaunasi protas su jausmais, o sprendimą - gaivinti ar palydėti anapilin - turi priimti akimirksniu. Ir, žinoma, net suprasdamas, kad suteiktas šansas išgyventi nebūtinai reikš gyvenimą, pasižiūri į jos akis ir pažadi, kad dėl jos padarysi viską. Ar padėsit mums ir Kim?

Ar žinote, kodėl ji Kim? Nes savo prieglaudėlėje turėjom ir Kimą: partrenktą šunį, kurio atsisakė šeimininkai, sužinoję, kad nuo šiol jis turės gyventi su trim kojom, nes vienos išgelbėti nebepavyks. Mes jį išgelbėjom, išsaugojom ir... Jo istorijos pabaiga buvo pati šviesiausia, kokią tik galima įsivaizduoti - jis rado puikius namus! Todėl, Kim, gražuole, mes dovanojam Tau šį vardą kaip talismaną linkėdami ir tikėdami tik geriausios pabaigos! Nes Tu nesi tik taikinys, nes Tu nesi tik šuo...

Kim operacija, žaizdos drenavimas, perrišimai, gydymas pooperaciniu laikotarpiu kainuos ne tik daug fizinių jėgų, bet ir pinigų, todėl labai prašome Jūsų palaikymo už kurį būsime labai dėkingi. Galėdami prisidėti nors po truputį, paaukoti galite į „Tautmilės globa“ sąsk. mokėjimo paskirtyje nurodę „Kim gydymui“.

Norėdami aplankyti Kim, ar pasiūlyti jai kokią kitą pagalbą, skambinkite Tautmilei tel.nr. 8 650 71786 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.