Nemėžyje rastas jaunas šunelis

 (6)
Į „SOS gyvūnų“ prieglaudą atvestas ir paliktas gražuolis šunelis tikisi dar surasti senuosius šeimininkus. O jei nepasiseks? Tada rikiuokitės į eilę!

Pavadinome jį Liusjenu. Jaunas (jam galėtų būti apie 6 mėn.) ir, laimei, pernelyg nepasipučia prieš didesnius šunis, nes prieglauda pilna, o žmonės, atvedę naujokus, net nesiklauso prašomi bent keletą dienų juos palaikyti, kol atsilaisvins vietelė...

Liusjenas - draugiškas žmogui, švelnus ir smalsus, mėgsta veiklas su žmogumi, todėl išaugs puikiu šunimi. Gražiai eina su pavadėliu, kailis švelnutėlis, blizga, todėl galbūt jo ieško tikrieji šeimininkai. Rastas rugpjūčio 28 d. Nemėžyje (su antkakliu!).

Jei tai jūsų šuo, ar žinote, kieno jis gali būti, susisiekite tel.nr. 8 683 39 826. Prieglauda įsikūrusi Minsko pl. 33a, Vilniuje.

Jei galite jį priglausti laikinai, iki padovanojimo, taip pat lauksime skambučio. Šuniukas labai mielas, ir gaila būtų, jei jis užsiliktų prieglaudoje ilgam.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išdavystės skausmo kamuojamas katinėlis ieško naujų šeimininkų!

Puksis – katinėlis, kurį narvo grotos veda į neviltį. Kai kurie šeimininkai, atiduodami savo gyvūnus į prieglaudą, net neįsivaizduoja, koks stresas, baimės ir sunkumai jų laukia. Vargu, ar „pridavę“ nereikalingąjį, vėliau seka jų istorijas. O mes daugiau nei sekam, mes gyvenam jų liūdesio skoniu...

Katinas Dipsis ieško namų (1)

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.