Nemėžyje rastas jaunas šunelis

 (6)
Į „SOS gyvūnų“ prieglaudą atvestas ir paliktas gražuolis šunelis tikisi dar surasti senuosius šeimininkus. O jei nepasiseks? Tada rikiuokitės į eilę!

Pavadinome jį Liusjenu. Jaunas (jam galėtų būti apie 6 mėn.) ir, laimei, pernelyg nepasipučia prieš didesnius šunis, nes prieglauda pilna, o žmonės, atvedę naujokus, net nesiklauso prašomi bent keletą dienų juos palaikyti, kol atsilaisvins vietelė...

Liusjenas - draugiškas žmogui, švelnus ir smalsus, mėgsta veiklas su žmogumi, todėl išaugs puikiu šunimi. Gražiai eina su pavadėliu, kailis švelnutėlis, blizga, todėl galbūt jo ieško tikrieji šeimininkai. Rastas rugpjūčio 28 d. Nemėžyje (su antkakliu!).

Jei tai jūsų šuo, ar žinote, kieno jis gali būti, susisiekite tel.nr. 8 683 39 826. Prieglauda įsikūrusi Minsko pl. 33a, Vilniuje.

Jei galite jį priglausti laikinai, iki padovanojimo, taip pat lauksime skambučio. Šuniukas labai mielas, ir gaila būtų, jei jis užsiliktų prieglaudoje ilgam.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (5)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.