Nemėžyje rastas jaunas šunelis

 (6)
Į „SOS gyvūnų“ prieglaudą atvestas ir paliktas gražuolis šunelis tikisi dar surasti senuosius šeimininkus. O jei nepasiseks? Tada rikiuokitės į eilę!

Pavadinome jį Liusjenu. Jaunas (jam galėtų būti apie 6 mėn.) ir, laimei, pernelyg nepasipučia prieš didesnius šunis, nes prieglauda pilna, o žmonės, atvedę naujokus, net nesiklauso prašomi bent keletą dienų juos palaikyti, kol atsilaisvins vietelė...

Liusjenas - draugiškas žmogui, švelnus ir smalsus, mėgsta veiklas su žmogumi, todėl išaugs puikiu šunimi. Gražiai eina su pavadėliu, kailis švelnutėlis, blizga, todėl galbūt jo ieško tikrieji šeimininkai. Rastas rugpjūčio 28 d. Nemėžyje (su antkakliu!).

Jei tai jūsų šuo, ar žinote, kieno jis gali būti, susisiekite tel.nr. 8 683 39 826. Prieglauda įsikūrusi Minsko pl. 33a, Vilniuje.

Jei galite jį priglausti laikinai, iki padovanojimo, taip pat lauksime skambučio. Šuniukas labai mielas, ir gaila būtų, jei jis užsiliktų prieglaudoje ilgam.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.