Neįprastas raudonskruostis žvejys ieško namų!

 (5)
Oskaras į „Naminukų“ globą pateko iš sodų, kur buvo tiesiog niekam nepriklausęs sodų katinėlis. Galbūt tame nebūtų buvę nieko blogo, liūdno ir išskirtinio, jei Oskaras būtų buvęs baikštus ir nepriklausomas peliautojas, kuriam neįdomi žmogaus draugija, tačiau, jis kitoks... Jis visada ieškojo draugijos tarp žmonių.
Katinas

Oskarui maždaug 1,5-2 metai. Maitindavosi jis prie sodų konteinerių, buvo prisiplakęs į draugiją pagyvenusiam žvejui, su kuriuo kartu žygiuodavo prie prūdo vyriškai pažvejoti, vėliau kartu grįždavo, palydėdavo iki durų, niekas jo neįsileisdavo, ir apsisukęs grįždavo į savo įprastą vietą – prie konteinerių. Taip ir stumdavo Oskaras dienas, kol nesusirgo.

Pavasarėjant pasigavo vadinamą „kačių gripą“ ir lyg nujausdamas, kur reikia kreiptis pagalbos, atkeliavo prie moters, besirūpinančiomis sodo katytėmis, durų ir nebesitraukė. Oskaras buvo skubiai nuvežtas į veterinarinės klinikos stacionarą, kur greit buvo pagydytas, ir dabar manome, kad šis nuostabus katinas turi gauti šansą rasti gerus šeimininkus!
Oskaras – kastruotas, draugiškas, meilus, tikras gražuolis, inteligentiškas, gan ramus ir labai mėgsta žmones!

Jei galite padovanoti šiam puikiam katinui saugų ir sotų gyvenimą, jis pažada Jums padovanoti tikrą draugystę! Dėl Oskaro skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, pabandykite skambinti vėliau arba parašykite žinutę, kad perskambintume).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pašėlusiam ketvertukui reikia draugiškų šeimininkų

Kartais gimsta nepaklusnūs drąsiaširdžiai ir nieko nepadarysi! Šeškinėje, po balkonu, laukinė katytė atsivedė keturis neklaužadas, kuriuos nuo vaikystės jaukino kiemo vaikų rankos.

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.