Negalėjome palikti kraujuojančio gyvūno gatvėje: mažylė Maša prašo globos ir paramos

 (1)
Išdžiuvusi, dehidratavusi, nusilpusi ir anemiška. Ar pavyks ją išgelbėti? Prognozės dar prieš kelias dienas buvo labai liūdnos. Bet šiandien viltis atsirado, tik ji nešviečia šiltomis, šviesiomis spalvomis...
© DELFI skaitytojo nuotr.

Gyvūnas gydomas stacionare ir jam labai reikia namų globos. Globėjus viskuo, ko tik reikės, pasistengsime aprūpinti.

Buvo gautas pranešimas, kad draugiškai paaugliukei, rastai Vanagų g., kažkas labai negerai: vos prasižioja, iš burnos plūsta kraujas. Katytė negali valgyti, normaliai kvėpuoti, tiesiog springsta krauju.

Į vietą nuskubėjo savanorės. Buvo aišku, kad be veterinaro pagalbos neapsieisime – nežinia, kas toje burnoje, ar auglys koks trūkęs, ar dantenų uždegimas, ar kokių stiklų prisirijo. Jauna, labai draugiška, meili, tik baisiausiai nelaiminga. Laukti nebuvo kada.

Visą silpnutėlę, vos ne mirtinai nukraujavusią merginos skubiai nugabeno į gydyklą. Buvo sunku nustatyti, kas negerai – iš burnos plūdo kraujingos gleivės. Pastatyta lašelinė, padaryti virusinių ligų testai, suleisti antibiotikai, kiti vaistai, stabdantys kraujavimą... Jau po kelių dienų katytei pasidarė geriau. Galbūt kažkas gerklytėje buvo, spėjo sugyti po vaistų, o gal stiprus dantenų uždegimas...

Svarbu, kad šiandien Maša jaučiasi daug geriau, jau pati valgo ir yra pasiruošusi keliauti į laikiną globą. Taip, ji pasiruošusi, o mes neturime jokių globos variantų...Tada, kai gyvūnas galėjo mirtinai nukraujuoti, ištiesėme pagalbos ranką, bet jam sveikstant prašome Jūsų pagalbos. Reikalinga globa iki tol, kol jai rasime nuolatinius namučius.

Maša be galo smalsi, draugiška, judri, linksma, miela – tikra pasaka, o ne katytė. Ji tiks ir šeimai su vaikučiais, ir liūdėti įpratusiam žmogui (greitai pakeis požiūrį į gyvenimą), taps tikra šeimos nare, ištikima bičiule, tik duokite jai šansą! Katytei maždaug 6 mėnesiai. Būsime dėkingi, jei prisidėsite prie Mašos gydymo. Kiekviena diena stacionare labai brangi, padėkite mums neįklimpti į skolas.

Ačiū. Ačiū visiems už pagalbą ir paramą. Mūsų kontaktai – tel.nr. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.