Neeutanazuotas veislės brokas: bengalė Saulytė ieško namų!

 (25)
Jos vardas Saulė. Jos tėvai - veislinės bengalų katės, ir ji tokia pat tik... „Nesnusisekusi“. O ką daryti su „veislės broku“, kuris netinkamas nei veisimui, nei parodoms? Saulė buvo atnešta eutanazuoti, kai jai buvo vos 4 mėnesiai, o išgelbėjo ją tik atsitiktinumas ir netikėtai sutikta gailestinga moteris veterinarijos klinikoje...

Šiuo metu Saulei maždaug 6 mėn., jai nustatytas „corona“ virusas, kuris nuo vaikystės lėmė neurologines problemas: Saulė sunkiai laiko pusiausvyrą, eidama griuvinėja, negali pati užšokti/nušokti nuo lovos, sunkiai priauga svorį, jos sveikatos būklė nėra stabili. Paprasčiau kalbant - tai katytė su negalia, kurios visas bengališkas grožis dar neatsiskleidė, bet gal kada nors...

Sunkiomis dienomis laikina Saulės globėja ne kartą susimąstė, ar tai nėra tik „šokinėjimas prieš gamtą“, ar ji gali gyventi būdama tokia, kokia yra ir ar tokia ji bus kam nors reikalinga? Bet vos taip pagalvodavo, Saulytė visomis keturiomis letenėlėmis puldavo įrodinėti, kad gyventi ji tikrai nori! Kad nežino, ar gali, ir kiek galės, bet kad nori - tegu nieks nedrįsta abejoti.

Na taip, Saulytė valgydama čepsi, iš pasimėgavimo, pusmetrio spinduliu pridrabsto maisto, lėkdama pas žmogų ant kelių dar kelis kartus parklumpa, bet tikslą pasiekia, o kai prasčiau jaučiasi, ne visada suspėja iki kraiko dėžutės, bet ką bedarytų, ji visada stengiasi. Ir ji turi didelę bengališką širdį... Žmogus jai - geriausias draugas, vienintelis gelbėtojas ir užtarėjas. Kad ir kaip jaustųsi, žmogui ji visada vienodai gera ir atsidavusi. Be to ji mėgsta maudytis!

Ir nors Saulės ateitis miglota, ji nori turėti namus... Ji nori, kad ją kas nors pamiltų. Šiuo metu jai kartą per mėnesį turi būti leidžiami steroidai, nuo tų pačių steroidų jos kailiukas yra prastos būklės (tarsi pašiurpęs, o ausytės praplikusios). Veterinarai neprognozuoja jos ateities, bet per pastaruosius kelis mėnesius jos būklė tik gerėjo ir yra šansų, kad su laiku ji jausis vis geriau ir tam tikras bėdas ji „išaugs“. Bet ar atsiras toks žmogus, kuris suteiks jai šansą? Beje, dėl turimo „corona“ viruso, Saulė gali būti vienintelis gyvūnas namuose. Žmonėms jis neturi jokios įtakos.

Jei norite ir turite galimybę padėti Saulei ir padovanoti jai namus, skambinkite Sigitai tel.nr. 8 600 42545 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.