Narve kalintis Reksas: noriu namo!

 (9)
Reksas - apie 5-6 metų amžiaus. Labai sargus, stiprus, tvirtas šuo. Jau trejus metus glaudžiasi Vilniaus „Gyvybės vagonėliuose“, ankštame narve ir vis laukia... naujo mylinčio šeimininko.

Argi šiam karališkam grožiui tinka narvas? Jis ten kali ne mėnesį, ne pusmetį, bet jau trejus ilgus metus... Įkalino jį ne „Gyvybės vagonėliai“, anaiptol, ši prieglauda jam suteikė antrą gyvenimo šansą. Įkalino jį žiaurūs ir neatsakingi žmonės. Pas buvusius šeimininkus Reksas buvo mušamas, todėl iki šiol gana agresyviai reaguoja į pakeltą ranką, apskritai nepasitiki svetimais žmonėmis. Reksą reikėtų po truputį prisijaukinti, įgyti pasitikėjimą.

Rekso tikras vilkiškas žvilgsnis nepalieka abejingų. Vieni jo bijo, kiti žavisi, treti gailisi, bet niekas nesuteikia jam galimybės lakstyti savo kieme, ištikimai tarnauti, ginti šeimininką, jo turtą, būti pačiu geriausiu draugu.

Reksas pavargo laukti vis matydamas, kaip draugiški šuniukai atvažiuoja į prieglaudą ir išvažiuoja namo. Reksas irgi gali būti draugiškas, jis gali būti mielas, jis gali būti viskas, ko tik panorėsit.

Reksui reikia tvirto, suprantančio, sugebėsiančio su Reksu susitvarkyti žmogaus. Kiemo ir namų apsauga - garantuota.

Dėl Rekso skambinkite savanorei Linai tel.nr. 8 620 84464 (Lietuvos gyvūnų globos draugija, Vilniaus skyrius, Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.