Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.
© DELFI skaitytojas

Gimimo data – 2016 05 15;

Vardas – Runa Bozė Tigrauskaitė;

Gimimo vieta – Vilniaus patvoriai ir pobalkoniai;

Šeimyninė padėtis – labai mylima globotinė, norinti gyventi šeimyniškai, o ne globotiniškai;

Išsilavinimas, kvalifikacija – tvarkingai naudojasi kačių WC dėže, nagus galanda kačių nagų draskyklėje. Runa nuparazitinta, vakcinuota keturvalente vakcina, sterilizuota, čipuota;

Darbo patirtis – labai meili ir sociali, užmurks „negyvai“;

Kita info – gali sugyventi su kitais augintiniais, myli visus žmones, noriai eina į rankas visiems, net ir mažamečiams vaikams;

Rekomendacijos – turėsite be galo meilią, tvarkingą, išauklėtą katę;
Dabartinis atlyginimas – sausas kačių maistas super premium klasės, vakarais konservai, natūralus kačių kraikas.

Čiupkite ryšio priemones, turėsite tobulą tobulo rainumo rainę Runą. Teirautis tel. 8 649 45 231, 8 638 26 042, el.p. info@makatukai.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.