Namų ieško didelis ir sargus šuo

 (13)
Didelis, gražus ir nereikalingas. Pasirodo, būna ir taip, ir gyvūnų globėjų tai jau seniai nebestebina. Niekas neapsaugo nuo beglobio dalios – nei grožis, nei veislė...Taip nutiko ir šiam dičkiui Maskvos sargybinio mišrūnui, kuris ilgokai bastesi gatvėmis, kol buvo sugautas, ir atsidūrė Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje „Grinda“.
Šuo

Iš pradžių manėme, kad tikrai atsiras šeimininkas, ir dičkį pasiims (šuo tikrai įspūdingas). Deja, per visą karantino laikotarpį ir vėliau šeimininkai neatsirado. Taigi, ieškome šiam dideliam gražuoliui naujų namų. Tik yra viena problema – dičkis nelabai draugiškas, tiesą pasakius, visai nedraugiškas, netgi labai nedraugiškas.

Tiesa, į vyrus jis reaguoja draugiškiau nei į moteris (matyt, šeimininkas buvo vyras). Jam ieškomi tik turintys patirties su dideliais, agresyvokais šunimis, besidominčiais šia veisle (Maskvos sargybinis), žinantys jos ypatybes, turintys kinologijoje žinių, kaip pratintis ir valdyti tokį šunį, (šiuo metu šuo nenori bendrauti su žmogumi), turintys didelį voljerą, kur šuo galėtų pratintis ir socializuotis.

Taigi, jei esate būtent toks žmogus, nepabūgote šio dičkio ir esate rimtai apsisprendęs jam padėti, susisiekite su savanoriais tel. 8 655 14 802 arba rašykite el.p. neringa@penktakoja.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.