Musytė laukia Kalėdų stebuklo

 (4)
3-4 metukų kalytė ieško namų, kurių niekada neturėjo... Gyveno ji sodų bendrijoje – kaip ir visų, kaip ir niekieno. Tad ir dienas leido taip, kaip gamta kuždėjo – tai prie vienų žmonių prisiglausdavo, tai iš kitų kąsnio paprašydavo, tai susilaukdavo mažylių, tai juos kas išdovanodavo... Ir taip – ne vienerius metus.
Musytė

Tad dabar jos mažas pasaulėlis supurtytas iš esmės, ji uždaryta prieglaudos voljere, aplink daug lojančių ir amsinčių keturkojų, aplink vaikšto svetimi ir nepažįstami žmonės, viskas baisu ir svetima.

Bet kaip gi kitaip, reikia juk bent pabandyti pasukti gyvenimą kita linkme, reikia pažinti žmones, suprasti, kas yra meilė ir švelnumas, reikia rasti namus, tuos VIENINTELIUS, TIKRUS IR RŪPESTINGUS NAMUS.

Šeimininkų kalytė laukia Marijampolės gyvūnų globos namuose „Mindraja“ (Uosinės km.). Kalytė paskiepyta nuo pasiutligės. Paskambink dėl Musytės tel. 8 690 63279 ir padovanok jai ateitį.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.