Murai gyvybiškai reikia namų globos: padėkite

 (2)
Mura tapo nereikalinga po 10 gyvenimo metų. Ją negailestingai išdavė – pridavė į sanitarinę tarnybą. Mura atsisakė valgyti. Mura labai susirgo dar sanitarinėje tarnyboje.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Katytę perėmėme į globą, t.y. nuvežėme gydyti į kliniką. Bet ji ir toliau nenori valgyti.

Ji nyksta akyse. Jai gyvybiškai reikia namų globos. Mura nepratusi būti narve, ji nepratusi prie nuolatinio triukšmo. Jai taip reikia ramybės.

Maldaujame Murai globos. Jau turime daugybę katinukų. Gydome iš sanitarinės tarnybos perimtus po sterilizacijos susirgusius katinukus. Jų tiek daug. Nebepajėgiame priglausti naminukų, kurie uždaryti sanitarinėje tarnyboje tūno mėnesių mėnesius, nes kiekvieną dieną vis turime paimti sergantį.

Maldaujame, padėkite naminukei Murai. Nejaugi ji turi numirti tik dėl tos „žmogystos“, kuri taip negailestingai pasielgė su Mura ją pasmerkdama.

Jeigu jūs esate tas, kuriam suspaudė širdį Muros kančia, skambinkite prašom tel. 8 652 44 093. Gal kas turite kokią vietelę? Mura labai rami, jauki, sterilizuota katinukė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.