Milkė – gražuolė, kuri nebereikalinga šeimininkui

 (9)
Milkė ne banamė katytė, ji turi šeimininką, bet... pačiam šeimininkui ji nebereikalinga, nes keičiasi gyvenimo sąlygos, nebėra kam ja rūpintis, todėl nereikia papildomų rūpesčių, nes...tiesiog jos nebereikia. Taigi, vieną dieną Milkė atsidūrė benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje. Atsidūrė ne savo noru, taip buvo nuspręsta už ją jos šeimininko.

Perėmėm Milkę į prieglaudą, tačiau uždaryta narve, Milkė be proto stresavo, nevalgė. Susisiekėme su šeimininku, paprašėme jo atvažiuoti aplankyti Milkę, papasakojom kaip blogai Milkei. Milkė iš karto pažino savo namų kvapą, nusiramino ir net neraginama įlipo į transportavimo narvelį.

Dabar Milkė vėl namuose, tačiau tai laikina. Milkei skubiai ieškomi kiti namai, nes dabartinis šeimininkas jos nebenori laikyti.
 
Mes nuolat kartojame žmonėms, kad atiduotos į prieglaudos narvus iš namų katės kenčia labiausiai. Jos be galo stresuoja, atsisako valgyti, liūdi taip, kad įvyksta negrįžtami pakitimai organizme, streso išsekintas organizmas pasiduoda menkiausiai infekcijai ir katė žūsta. Visa tai mato ateinantys savanoriai, visa tai mato žmonės, kurie rūpinasi šiais išduotais gyvūnais. Matyti tokią gyvūno savijautą ir žinoti, kad jis kenčia ir žūsta vien tik todėl, kad jį išdavė šeimininkas yra be galo sunku. Sunku ir.......pikta.

Mes visada siūlome ieškoti naminei katei naujų namų iš namų, nes taip ji patirs žymiai mažiaus streso. Nepratusi būti uždaryta narve su apribota galimybe judėti, katė jaučiasi labai blogai, ji nesupranta kodėl staiga negali užšokti ant palangės, negali laisvai vaikščioti, dėl tokios būsenos patiriamas generalizuotas stresas paveikia visą organizmą, o užsitesęs ilgiau sąlygoja katės mirtį.

Milkė išvengė didžiulio streso, kurį patirtų uždaryta narve, ji laukia naujų šeimininkų namuose. Katytė jaunutė, apie 1,5 metukų, labai žaisminga, tvarkinga, paskiepyta kompleksiniu skiepuku, naujiems šeimininkams bus atiduota sterilizuota.

Jei jūs esate tas, kuris nori suteikti šiai žydraakei nuolatinius namus, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com 

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pašėlusiam ketvertukui reikia draugiškų šeimininkų

Kartais gimsta nepaklusnūs drąsiaširdžiai ir nieko nepadarysi! Šeškinėje, po balkonu, laukinė katytė atsivedė keturis neklaužadas, kuriuos nuo vaikystės jaukino kiemo vaikų rankos.

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.