Mieli ir žaismingi katinėliai ieško namų

 (1)
Gimė jie vasarą sode, motina atvedė juos jau paaugusius, apie 1 mėn. Tada jau lakstė kaip pašėlę laukuose, bėgiojo. Mes bei kaimynai juos šerdavom, prižiūrėjom, stengėmės surasti jiems šeimininkus. Deja, nelabai pavyko – žmonės jau buvo susidomėję, o staiga paskambino, kad jau pasirinko kitą.
Meli ir žaismingi katinėliai ieško namų

Taip ir praėjo vasara, šalčiai ant nosies, jie auga, dabar jau jiems daugiau nei 5 mėn. Situacija tikrai nepavydėtina. Labai gaila jų... Tuo atveju, jei nieko nesurasim, tikrai neišgyvens, nes sodo bendrijoje tikrai niekas negyvena, tik atvažiuoja savaitgaliais rudenį, žiemą. Patys jie tokie laukinukai, nes gimė gamtoje, juos pagauti – gana sudėtinga, bet jeigu atsirastų susidomėjusių žmonių, kurie galėtų priglausti katinėlius, tikrai pasirūpintume jų pagavimu.

Jie ėda iš rankų, manau, po truputį tikrai prisileistų ir taptų gerais namų šeimininkais. Tik vieną gražią pilką katytę laisvai galima paimti ant rankų, glostyti, ji murkia, nebijo mūsų. Yra dar trispalvis juodas katinėlis, balta trispalvė katytė bei kita pilka mergaitė, ir viеnas „ryžiukas“, kaip ir visi berniukai yra pats drąsiausias, nieko nebijo, sugeba pagauti ir varlytę, muses ir t.t. Visi labai gražūs.

O „ryžiukas“ katinėlis prieš kurį laiką buvo priglaustas šalia gyvenančių kaimynų. Patys ir toliau intensyviai ieškome jam šeimininkų tarp draugų, pažįstamų... Patys turime išgelbėję katinėlius iš ankstesnių vadų, daugiau į namus tikrai negalime priimti. O sode taip pat būname šaltuoju sezono metu tik savaitgaliais. Mes patys iš Vilniaus, o katinėliai gyvena soduose Sudervėje. Būtume labai dėkingi už bet kokią pagalbą. Susisiekti – tel. nr. 867732496 (Rima, Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.