Mielas, gražus, bet nereikalingas Britukas prašo pagalbos

 (9)
Kažkas šitą grožį kažkada tikrai nusipirko. Nekastravo, greičiausiai siūlė kaip „prabangų“ tėtį būsimiems verslo objektams – mažiems britukams. Nežinom, kas atsitiko vėliau ir kodėl šis nuostabus, prabangus katinas atsidūrė gatvėje.
Britukas

Niekam nereikalingas, alkanas ir liūdnas. Sergantis, purvinas beglobis. Galbūt kažkas pametė, o gal išmetė, bet kad tikrai neieško, tai faktas. Jau prieš kelis mėnesius jis atklydo į Žolyno g. Vilniuje, verslo įstaigų kompleksą. Mielas, draugiškas, labai geras ir lipantis žmogui ant rankų.

Namuose gyvenęs katinas atšalus orams sunkiai susirgo. Negalėjome laukti ilgiau ir žiūrėti, kaip tyliai jis gęsta, nors kasdien ir yra apsuptas daugybės žmonių... Neturėjome kitos išeities kaip tik kuo skubiau talpinti jį į stacionarą. Šiuo metu Britukui gydomas peršalimas, viršutinių kvėpavimo takų infekcija. Po kelių savaičių jo laukia kastracija. Būsime labai dėkingi už paramą stacionarui ir gydymui.

Mažutis meilūnas sveiksta. Jei yra galinčių priglausti nekastruotą katiną, prašome atsiliepti. Kastracijos nedarysim iki tol, kol jis visiškai nepasveiks. Po kastracijos katinėlis ne tą pačią dieną pamiršta savo mokėjimą žymėti, o tik praėjus kažkuriam laikui. Beje, stacionare Britukas elgiasi labai tvarkingai, nieko ten nežymi. Tad gerai būtų jam namų globą rasti...

Kad nenutiktų taip, kad dar mėnesį šis tobulas katinėlis liūdės stacionare. Ačiū visiems už pagalbą ir paramą. Mūsų kontaktai – tel.nr. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.