Miaukiantys nelegalai biure turi vos kelias dienas: reikia skubios pagalbos

 (1)
Sveiki, mūsų biuro jaukios terasos pašonėje visai neseniai buvo atsivesti du kačiukai. Pagal dabar jau pastebimas manieras, elgesį ir išsiauklėjimą, manome, kad tai katytė ir kačiukas. Abu balti su juodais lopinukais. Mergytė labiau pūkuota. Jiems maždaug 2 mėn. Abu vaikščiojantys kamuoliukai - pakankamai smalsūs ir žvalūs. Jau patys moka lakti vandenį ir išbandė net sausą maistelį.
© Skaitytojo nuotr.

Dabar labai gražu žiūrėti kaip katė-mama moko juos gyvenimo ir labai liūdna suprasti, kad ilgai jie tuose laikinuose namučiuose – kondicionierių aptvare, neišgyvens... Bręsta problema, nes mūsų biuras, kaip ir kačiukų „nelegalūs namai“ yra prabangių biurų pastate. Ir apsauga bei savininkai jau sužinojo apie „nelegalus“.

Klausimas, kiek dienų juos toleruos, nes jau yra užuominų apie upę šalia. Gal yra galimybė kačiukams rasti vietos prieglaudoje, ar pas globėjus? Maistą, būtiną med. apžiūrą mūsų kolektyvas apmokėtų. Katės, t.y mamos, sterilizaciją - irgi, nes labai nenorime, kad ateityje pasikartotų ši bėda.

Kadangi tiek mane, tiek mano kolegę „pamestinukų“ laimė jau aplankė, belieka tikėtis, kad tarp daugiau nei 500 tūkst. Vilniaus ar bent tarp likusių milijonų Lietuvos gyventojų atsiras 1 ar 2 žmonės, kurie yra pasiruošę parodyti dėmesį, atsakingumą bei rūpestį ir mainais už tai gauti neišmatuojamą meilę, šilumą bei tikrą džiaugsmą (praktiškai patikrinta - garantuoju!).

Jei kartais tas žmogus esate jūs ar jūsų kolega, draugas(-ė), artimasis, kaimynas – tai prašau, duokite mums žinią ir mes padėsime jums su kačiukų perkraustymu į tikrus namus. Kiti miestai, miesteliai ar kaimai – ne problema!

Kontaktai: 8 687 38292, jurate@gali.lt

Labai tikiu, kad šie kačiukai ras pačius geriausius namus ir draugus, t.y. jus!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išdavystės skausmo kamuojamas katinėlis ieško naujų šeimininkų!

Puksis – katinėlis, kurį narvo grotos veda į neviltį. Kai kurie šeimininkai, atiduodami savo gyvūnus į prieglaudą, net neįsivaizduoja, koks stresas, baimės ir sunkumai jų laukia. Vargu, ar „pridavę“ nereikalingąjį, vėliau seka jų istorijas. O mes daugiau nei sekam, mes gyvenam jų liūdesio skoniu...

Katinas Dipsis ieško namų (1)

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.