Miaukiantys nelegalai biure turi vos kelias dienas: reikia skubios pagalbos

 (1)
Sveiki, mūsų biuro jaukios terasos pašonėje visai neseniai buvo atsivesti du kačiukai. Pagal dabar jau pastebimas manieras, elgesį ir išsiauklėjimą, manome, kad tai katytė ir kačiukas. Abu balti su juodais lopinukais. Mergytė labiau pūkuota. Jiems maždaug 2 mėn. Abu vaikščiojantys kamuoliukai - pakankamai smalsūs ir žvalūs. Jau patys moka lakti vandenį ir išbandė net sausą maistelį.
© Skaitytojo nuotr.

Dabar labai gražu žiūrėti kaip katė-mama moko juos gyvenimo ir labai liūdna suprasti, kad ilgai jie tuose laikinuose namučiuose – kondicionierių aptvare, neišgyvens... Bręsta problema, nes mūsų biuras, kaip ir kačiukų „nelegalūs namai“ yra prabangių biurų pastate. Ir apsauga bei savininkai jau sužinojo apie „nelegalus“.

Klausimas, kiek dienų juos toleruos, nes jau yra užuominų apie upę šalia. Gal yra galimybė kačiukams rasti vietos prieglaudoje, ar pas globėjus? Maistą, būtiną med. apžiūrą mūsų kolektyvas apmokėtų. Katės, t.y mamos, sterilizaciją - irgi, nes labai nenorime, kad ateityje pasikartotų ši bėda.

Kadangi tiek mane, tiek mano kolegę „pamestinukų“ laimė jau aplankė, belieka tikėtis, kad tarp daugiau nei 500 tūkst. Vilniaus ar bent tarp likusių milijonų Lietuvos gyventojų atsiras 1 ar 2 žmonės, kurie yra pasiruošę parodyti dėmesį, atsakingumą bei rūpestį ir mainais už tai gauti neišmatuojamą meilę, šilumą bei tikrą džiaugsmą (praktiškai patikrinta - garantuoju!).

Jei kartais tas žmogus esate jūs ar jūsų kolega, draugas(-ė), artimasis, kaimynas – tai prašau, duokite mums žinią ir mes padėsime jums su kačiukų perkraustymu į tikrus namus. Kiti miestai, miesteliai ar kaimai – ne problema!

Kontaktai: 8 687 38292, jurate@gali.lt

Labai tikiu, kad šie kačiukai ras pačius geriausius namus ir draugus, t.y. jus!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (5)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.