Miaukiantys nelegalai biure turi vos kelias dienas: reikia skubios pagalbos

 (1)
Sveiki, mūsų biuro jaukios terasos pašonėje visai neseniai buvo atsivesti du kačiukai. Pagal dabar jau pastebimas manieras, elgesį ir išsiauklėjimą, manome, kad tai katytė ir kačiukas. Abu balti su juodais lopinukais. Mergytė labiau pūkuota. Jiems maždaug 2 mėn. Abu vaikščiojantys kamuoliukai - pakankamai smalsūs ir žvalūs. Jau patys moka lakti vandenį ir išbandė net sausą maistelį.
© Skaitytojo nuotr.

Dabar labai gražu žiūrėti kaip katė-mama moko juos gyvenimo ir labai liūdna suprasti, kad ilgai jie tuose laikinuose namučiuose – kondicionierių aptvare, neišgyvens... Bręsta problema, nes mūsų biuras, kaip ir kačiukų „nelegalūs namai“ yra prabangių biurų pastate. Ir apsauga bei savininkai jau sužinojo apie „nelegalus“.

Klausimas, kiek dienų juos toleruos, nes jau yra užuominų apie upę šalia. Gal yra galimybė kačiukams rasti vietos prieglaudoje, ar pas globėjus? Maistą, būtiną med. apžiūrą mūsų kolektyvas apmokėtų. Katės, t.y mamos, sterilizaciją - irgi, nes labai nenorime, kad ateityje pasikartotų ši bėda.

Kadangi tiek mane, tiek mano kolegę „pamestinukų“ laimė jau aplankė, belieka tikėtis, kad tarp daugiau nei 500 tūkst. Vilniaus ar bent tarp likusių milijonų Lietuvos gyventojų atsiras 1 ar 2 žmonės, kurie yra pasiruošę parodyti dėmesį, atsakingumą bei rūpestį ir mainais už tai gauti neišmatuojamą meilę, šilumą bei tikrą džiaugsmą (praktiškai patikrinta - garantuoju!).

Jei kartais tas žmogus esate jūs ar jūsų kolega, draugas(-ė), artimasis, kaimynas – tai prašau, duokite mums žinią ir mes padėsime jums su kačiukų perkraustymu į tikrus namus. Kiti miestai, miesteliai ar kaimai – ne problema!

Kontaktai: 8 687 38292, jurate@gali.lt

Labai tikiu, kad šie kačiukai ras pačius geriausius namus ir draugus, t.y. jus!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Dėkoja už pagalbą katytei Armitai, bet dabar jai reikia namų

Šiandieną norime padėkoti už tai, kad mes buvome išgirsti, už tai, kad Jūs nelikote abejingi, už tai, kad pagelbėjote rainytei Armitai. Džiugu, kad galėsime ją gydyti negalvodami apie skolas. Visada žinojome, kad surėmus pečius darbus nudirbti gerokai lengviau ir paprasčiau.

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.