Meiliam ir jaukiam katinėliui Marseliui labai reikia namų

 (8)


Šis nuostabus katinėlis neturi šeimininkų. Kokia jo atsikratymo priežastis? Banali, kaip visų nebereikalingų, paliktų likimo valiai bei išmestų gyvūnėlių. Tad šia tema neišsiplėsime.
Kačiukas

Geriau papasakosime apie šį labai mielą ir meilų katinėlį. Marselis – labai draugiškas katinėlis. Draugauja tiek su žmogumi, tiek su kitais katinėliais. Labai jaukus. Dievina glaustytis aplink žmogaus kojas, meiliai trinti snukutį į rankas, snausti prigludęs prie žmogaus šono ant sofos.

Jei katinėlio dėmesio būna per daug, užtenka pamoti ranka ir Marselis sau vienas kur nors snaudžia bei nebetrukdo savo nenupasakojamu meilumu. O kaip murkia... Tikras traktoriukas. Tiesa, nenori būti imamas ant rankų, nemėgsta ir nenori, kad jį nešiotum. O glostyti galima iki begalybės ir Marseliui niekada neatsibos. Tvarkingai naudojasi kraiko dėže.

Marselis – jaunas. Maždaug 1 - 1,5 metų amžiaus. Katinėlis ramaus būdo, mėgsta kartais ir pažaisti, bet mieliau jam pro langą paspoksoti ar televizorių kartu su žmogumi pažiūrėti. Marselis mėgsta su žmogumi ir pakalbėti. Grįžus po darbo trumpai papasakoja, ką jis namuose veikė visą dieną.Tiktų žmonėms, nenorintiems aktyvaus mažo kačiuko. Katinėlis įspūdingo stoto – ilgomis kojomis, grakštus, tamsiai pilko dryžuoto kailiuko, žaliomis didelėmis akimis. Kailiukas toks žvilgantis... Marselis ir kastruotas.

Ieškome šiam gražuoliui tik gerų ir rūpestingų žmonių, kad daugiau niekada nenuskriaustų. Susisiekti: tel. nr. 865354521, akvile@beglobis.com.


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.