Medūna - persų mišrūniukė

 (1)
Žiūrint į Medūnos akis įsivaizduoji vasarą, bičių dūzgimą, dobilieną, varvantį medų, pievą ir nepaprastą pūkuotą gražuolę tingiai primerktomis akimis. Jos kailiuką glosto saulės spinduliai, o jis žaižaruoja ir kibirkščiuoja, atspindėdamas saulę.
Medūna - persų mišrūniukė

Tai tik fantazija, nes realybė kiek kitokia. Medūna, buvusi naminė persų kraujo turinti katė, didelėmis medaus akimis, šiuo metu suvargusi ir visiškai į koltūną susivėlusi gražuolė. Dabar vaizdas, deja, toks, tačiau pažiūrėkite į Medūnos akis, argi nematote jose vasaros ir medaus?
Katytė nepaprastai meili, glaudžiasi ir murkia, murkia ir glaudžiasi.

Perimta į globą katė Medūna buvo be galo išalkusi, iš karto puolė valgyti. Vargšiukės palydovas gatvėje buvo nuolatinis alkio jausmas. Kadangi ji turi persų kraujo, tokios katytės nėra kovingos, joms sunku susirasti maisto kąsnelį.

Šiuo metu Medūna prieglaudoje, nuskustu kailiuku. Ataugus kailiukui, jūs pamatysite tai, ką jau dabar matome mes - nepaprastą gražuolę, išskirtinių spalvų - oranžinio, rusvo, rausvo atspalvių kailinukais.

Jei kas nors turite galimybę Medūną priimti į savo namus ir turėti nepaprastai gražią, mielą, meilią persų mišrūniukę su išskirtinių spalvų kailiuku, skambinkite tel. 865244093, 865354521

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinas Meškutis nori į namučius (1)

„Beglobio“ prieglaudoje globojamas Meškutis jau tikrai ilgokai užsibuvo, todėl vis dažniau jo akytės tarsi klausia – kada mane kas nors „įsikatins“?

„Makatukai“ dovanoja Mozę ir Dozę (2)

„Ant mano obuoliukų užlipo katinukai, užlipo katinukai, užlipo katinukai. Katinukai, eik iš čia, katinukai eik iš čia pas tave.“ Dovanojamos dvi katytės sesytės Mozė ir Dozė.

Dovanojamas liūdnas svajoklis katinas Balčius

Balčiaus gyvenimas dar prieš porą savaičių buvo tikras pragaras, tikra kova dėl išgyvenimo. Bet tai – tik skaudi praeitis, kurią dabar išduoda tik liūdnos akytės.

Šeši nepageidaujami šuniukai ieško naujų namų (8)

Dažnas vaizdas, kurį sutinkame vaikštinėdami po įvairias Vilniaus sodų bendrijas, – ant trumpo pavadžio be stogo virš galvos pririštas šuo, kuris pavalgydinamas ir pagirdomas geriausiu atveju kartą per savaitę. Dar blogiau, jei tai kalytė.

Dingo senbernarų veislės kalytė (2)

Spalio 15 d. Biržų r. Dukurnių kaime dingo čipuota 8 mėnesių senbernarų veislės kalytė.