Mažylis Partizanas: padėkite susigrąžinti regėjimą

 (30)


Katinukas Partizanas rastas Savanorių pr., Vilniuje. Atsiskyręs nuo šeimos, jis blaškėsi ir klykė nesuprasdamas, kur yra. Pasirodo, mažylis nukrito nuo stogo, kur įsikūrusi visa šeimyna. O nukrito, nes nieko nemato...
Partizanas

Kačių gripas pažeidė akis: prasidėjo ragenos erozija, dėl slogos ant obuolių „užlipo“ treti vokai, akytės pūliavo. Radusi kačiuką moteris ieškojo, kas galėtų paimti tokį vargšelį, bet, kaip visi suprantate, padėti globa niekaip negalime - visi globėjai perpildyti, o vasaros metu, kai žmonės atostogauja, nieko negalime padovanoti. Kadangi padėtas ant stogo neregys vėl nukristų ir dar ką susilaužytų, o paliktas būtų sutraiškytas automobilių, išmaldavome kačiuką paimti, o patys prižadėjome gydyti, padėti dovanoti.

Kodėl Partizanas? Nes eina į priekį greitu, tvirtu žingsniu, toks drąsus, ryžtingas, pasitelkęs vien tik uoslę ir klausą. Mažius labai juokingas, kaip statinaitė, trumpas, apvalainas, galvytė lyg obuoliukas. Mielas, švelnutėlis. Taip norisi jį prisiglaudus laikyti ir paguosti.

Gelbėjant regėjimą kovoja dvi Gintarės - mūsų savanorė Gintarė ir geroji gydytoja Gintarė. Viena paskyrė tikslingą gydymą, kita kasdien eina, gydo, leidžia vaistus. Ačiū ir globėjai Valiai už akyčių priežiūrą lašiukais, meilę bei rūpestį.

Po beveik savaitės gydymo mažylis pradėjo matyti. Rutulinė galva jau neprilipusi prie žemės, iškelta aukštai, nes viena akis jau visai neblogai mato! Kad tik žinotumėt, koks jis dabar laimingas: kaip jam įdomu visa, ką jis pagaliau gali matyti, kaip jis dabar nori bendrauti ir žiūrėti žmogui į akis, o kaip gi jam gera dūkti, kai žino, kur baigiasi lovos kraštai! Nors imk ir šokinėk iš laimės!

Na, džiaugtis dar anksti. Laukia ilgas gydymas, tikimės, kad Partizanas matys abiem akytėmis.

Jei norite prisidėti prie šio kačiuko gydymo, išlaikymo, būsime labai dėkingi.

Ačiū.

Susisiekti: tel. 868973782, 861558898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.