Mažylis, kuris pavogė kito kačiuko istoriją- Selfis!

 (2)
Tos dienos istorija iš tiesų priklausė ne jam, o visai kitam katinėliui dėl kurio „Naminukai“ sulaukė skambučio iš Geležinio vilko gatvės. Paskambinusi mergina pasakojo, kad visą dieną mažytis katinėlis laksto paskui žmones prašydamas pagalbos ir gailiai verkdamas: bėgo iš paskos į laiptinę, į gatvę, į automobilius- visur kur tik pasirodydavo žmogaus kojos. Vaikai išsigandę, kad taip katinėlis bus suvažinėtas, užbarikadavo tarpe tarp namų ir paliko verkiantį kol atsiras pagalba...

Į gelbėjimo operaciją atvykusi Indrė rado ne tik tą mažą katinėlį apie kurį buvo pranešta, bet ir iš kažkur „prisitrynusį“ draugą, kuris atlėkė kaip į kokį bėdų turgų prie progos paprašyti pagalbos ir parodyti, kad ir jis nori būti išgelbėtas iš gatvės, ir jis nori draugauti, ir jis turi gauti šansą turėti namus!

Todėl išsišiepęs Selfis (taip praminėme netikėtą draugą) iškeliavo su kitu nelaimėliu į Indrės globą ieškoti namų! Selfis- nuostabus, jaukus, geras, žaismingas ir drąsus, jam maždaug 2 mėnesiai. Jis labiau primena draugą nei ktiną, kuris mėgsta vaikščioti vienas, todėl su juo liūdna nebus! Niekada!

Jei tik galite Selfiui padovanoti namus, skambinkite jo globėjai Indrei 8 659 02205 arba „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.