Mažyliai prašo konservukų ir mylinčių namų

 (20)
Prasidėjo mažų kačiukų antplūdis. Kasdien sužinome bent apie 5 naujas vadas. Stengiamės padėti, išgelbėti bent tuos, kuriems pagalbos reikia nedelsiant, tiems, kurie turi nesaugias, pavojingas gyvenimo sąlygas.
Mūsų mažyliai

Šiuo metu mūsų organizacijoje yra apie 30 mažių kačiukų. Visiems reikia kokybiško maistelio, daugumai gydymo, vaistų nuo parazitų, skiepų. 

Labiausiai mums trūksta kokybiškų konservų, kurie sudaro pagrindinį mažylių racioną. 100 g. kaina apie 3,50 lt. O tai milžiniški pinigai, nes vienas kačiukas jų gali suvalgyti net du pakelius per dieną. 

Todėl šia naujiena labai prašome mūsų mažuosius paremti konservukais. Tiks visi geresnės klasės mažyliams skirti konservukai. Jei nuspręstumėte paremti pinigėliais jiems įsigyti, įrašykite pavedime "Konservams". Ačiū labai už Jūsų gerumą ir pagalbą.

Taip pat kviečiame visus norinčius priglausti mielą kamuoliuką į savo šeimą, suteikti mylinčius namus bent vienam katinėliui. Jūsų laukia įvairių spalvų ir charakterių pūkuotukai ir trumpaplaukiai murkaliai.

Kreiptis: VŠĮ RAINIUKAS, tel. 868973782, 861558898, info@rainiukas.lt, daugiau nuotraukų ir aprašymų mūsų internetiniame puslapyje.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.