Mažoji Bobi prašo pagalbos

Mažąją Bobikutę pervažiavo mašina? Gal stuktelėjo? Kiek tokiai mažytei tereikia...
© DELFI skaitytojo nuotr.

Taigi, stuktelėjo... Sulaužyti dubens kaulai, nurauta, bepradėjusi gangrenuoti uodegėlė. Ar galėjome laukti, ar galėjome, perskaičiavus organizacijos finansinį būvį, pasakyti „ne, Bobi, tu gal nugaišk kančiose, nes tau pagydyti pinigėlių neturime“?

Bobi jau ištvėrė dvi operacijas. Pirmoji labai sunki – sukabinti kabėmis ir plokštelėmis dubens kaulai. Antroji padaryta po kurio laiko – nurėžta pradėjusi pūti uodegėlė.

Turime dar vieną „kurilų bobteilą“, nukankintą, bet turintį didelę galimybę pasveikti.

Ir vėl mes su ištiesta ranka, mes baigiame „nuplikti“ nuo nuolatinio pinigų trūkumo, mes prašome – padėkite mažajai Bobi pasveikti.

Paremti Bobi galima, nurodžius „Bobi“.

Susisiekti: VŠĮ „Rainiukas“ (Vilnius) , tel. 861558898, 868973782, el.p. info@rainiukas.lt.

Mažoji Bobi prašo pagalbos
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.