Mažiems katinėliams reikia namų

 (1)
„Tokiu oru nė šuns į lauką nevaro“, – liaudies išmintis byloja. Deja, kai kuriems nebyloja jokia išmintis. Nebijo nei Dievo piršto, nei sąžinės graužaties. Juk taip nesunku sterilizuoti naminę katę, kad nereikėtų mėtyti jos vaikelių pakrūmėse, miškuose, kitų žmonių kiemuose.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Taip žvarbų, lietingą rugsėjo vakarą ir radome krūmuose tris, po to dar vieną ir dar vieną sušlapusius, sušalusius, alkanus ir sergančius pūkuotus trijų-keturių mėnesių katinėlius. Tiksliau, net ne vienos vados, bet greičiausiai vienos mamos, nes viena katytė vyresnė, bet labai panaši į broliuką ir sesytes.

Katinėliai buvo permirkę lietuje, akytės pūliuoja, nosytės „bėga“, čiauduliukas kamuoja, blusos „valgo“ kailiukus. O jau gražumo visi – kailiukas ilgas, pūkuotas, trispalviai, pilki, raini. Bus nuostabūs katinukai, kai pasveiks, kai išnaikinsim parazitus, kai sočiai atsivalgys...

Prašome gerų žmonių pagalbos padėti šiems pūkuotukams sutikti sveiką, sotų ir laimingą rytojų. Kačiukus galima matyti „Šlapios nosytės“ feisbuko profilyje arba rašykite slapianosyte@gmail.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.