Maži kačiukai ieško šiltų namų

 (8)
„Trukt už vadžių, vėl iš pradžių“. Ir vėl žmonės išmetė gyvūnus mirčiai. Prašau pagalbos, noriu surasti šiems angelams gerus namus.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Istorija kaip visada: atvažiuoja į mišką automobilis, išlipa ponulis ir kažką krato iš balto maišo. Kol aš susigaudau, kad tai katė su kačiukais, automobilis dingsta. Priglaudėm kačiukus su kate prie arkliukų tvartuko. Susidorojom su blusom ir kirminais. Jie atsigavo, dūksta ir yra visiškai sveiki. Tačiau ateina žiema ir šieno ritiniuose jiems bus ne kas. Katę motiną, prižiūrėsim patys.

Labai prašau pasidalinti šia žinute ir padėti surasti tikruosius šiltus ir jaukius namučius. Telefonai, kuriais kreiptis dėl kačiukų – tel. 8 686 18617 ar 8612 95717.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.